Новий аромат запущений Холлі Беррі

Оскара актриса Холлі Беррі зовсім недавно запустила власну нову лінійку аромат парфумів під назвою “Halle”. Духи були в планування і розробку впродовж двох з половиною років і Галле були несучі ідею ще довше, ніж це.

Причиною часу затримки розвитку мабуть до настороженого ставлення Галле по відношенню до всіх її проектами. Вона стверджувала, що потрібен час, щоб дійсно відтворити її персони в ароматі, і їй довелося продовжувати робити зміни, щоб отримати справжнє representation.Halle зараз дуже задоволені кінцевим результатом, заявивши, що “його” реальне, справжнє вираз того, хто я AM “.

Запах, як відомо, деревне східний аромат, який має тонів сандалового дерева сутність і багатий аромат ванілі. Аромат також включає мімози і інжиру і має відтінки груші квіти, бергамоту і фрезії. Наприкінці включаємо Галле був ладан, корінь знайдений в Африці, яка діє, щоб додати спеції і глибину аромату.

Продукт стверджує, що це буде самий натуральний продукт у парфумерний магазин і не містить агресивних або оброблених інгредієнтів. Це пункт продажу, що Галле був готовий продемонструвати недавно, коли вона ковтнула її парфумів на телешоу Еллен DeGeneres.Ellen був тим, хто першим взяв пляшку і спробували його, але коли вона нахилилася і передала стакан в Галле , зірка взяла його з радістю прийняв цю пропозицію, а також. Halle зізнався після показують, що хоча продукти був сформований повністю з натуральних інгредієнтів і так не робитиме їй ніякої шкоди, вона все ще не дуже приємний смак.

Продукт був розроблений з Halle суворі правила, що воно не може бути шкідливим або будь-якої людини, тварина або парфуми plant.Halle Беррі, яка називається ‘Галле будуть доступні в 50, 30 і 15 мл парфумованої води і у відповідність миття тіла та парфумерні подарунки