Нове дослідження у збільшенні грудей через жиру щеплення

Чи можна їсти збільшення грудей без імплантатів? Сьогодні, деякі хірурги вважають, що відповідь на це питання “так”. Вони виконують процедуру, звану жиру щеплення або жиру передачі для збільшення розміру грудей. Під час пересадки жиру, ліпосакція застосовується для видалення жиру з інших областей тіла, а потім жирові клітини вводять його в груди. Само собою зрозуміло, можливість “природного” збільшення грудей був отримати багато шуму – у засобах масової інформації, серед пацієнтів, так і серед хірургів.

Хоча деякі хірурги прийняли цю техніку, багато хто цього не зробили. Вони не впевнені, що безпека і ефективність процедури, як було доведено. Багато хто з них обережний оптимізм з приводу майбутнього жиру передачі, але вони думають, що краще, що вони можуть зробити для своїх пацієнтів, це почекати, поки вони не мають сумніви з приводу цього нового варіанту. (Це ополчення, що мій Нью-Джерсі практиці пластикової хірургії дюйма)

Нове дослідження

На Американського товариства пластичних хірургів (АСПС) конференція 2010 року в Торонто, дослідники представили дослідження припускаючи, що жиру щеплення для збільшення грудей може бути законним і тривалий спосіб збільшити розмір грудей.

Дослідження було відносно невеликим, що складається з 25 пацієнтів. Ці жінки носили зовнішній розширювач тканини протягом 3 тижнів до операції (щоб звільнити місце для переданого жиру). Про 220-650 см Жир був видалений з інших областей на тілі кожного хворого за допомогою ліпосакції, а потім вводять в їх грудей. Шість місяців після операції всі пацієнти побачили видимих ​​збільшення об’єму грудей.

За словами дослідників, розширення тканини до операції була ключем до успішного щеплення. Більше того, дослідники запропонували, що техніка є ефективним часу, можуть бути відтворені іншими хірургами, і може виробляти довгострокових результатів.

Обмеження та переваги

Хоча ця техніка набирає уваги і наукової обгрунтованості, багато хірурги все ще на паркані про реальний потенціал процедури. Є кілька дуже важливих недоліків, пов’язаних з технікою жиру щеплення, недоліки, що всі хірурги повинні бути обережні, щоб пояснити своїм пацієнтам:

1. Результати можливо з жиру передачі далеко не так драматично, як результати при використанні традиційних збільшенню грудей (імплантати). Це важлива відмінність між цими двома варіантами.

2. Жир переклади іноді привести до непередбачуваних результатів. У той час як досвідчений хірург може бути в змозі допомогти запобігти такі речі, як асиметрія, жир може вапно і тверднуть в шматки (без хірурга помилки).

3. Тіло має тенденцію поглинати багато передані жиру, тому збільшення розміру протягом довгого часу може бути навіть менше, ніж очікувалося.

З цих причин, жиру передачі, як правило, пропонуються для жінок, які хочуть дуже скромні розміри збільшуються. Але, з такими потенційними недоліками, тому розглянути його на всіх? Прихильники пояснити, що пацієнти отримують подвійну вигоду – зменшення жирових відкладень (ліпосакція) і невелике збільшення. Вони також відзначають, що, оскільки ні імплантат не використовується, немає ризик капсульної контрактури, розрив імплантату, імплантат або інших ускладнень.

Майбутнє жиру передачі

Коли справа доходить до справи, це дослідження все ще перебуває в зародковому стані. Звичайно, це буде цікаво подивитися, як технології розвиваються і подивитися, якщо “природне” збільшення грудей насправді хвиля майбутнього. У найближчі роки, ми можемо дуже добре бачити жиру перекладів пропонуються на кожному практиці пластикової хірургії, але в даний час, збільшення грудей за допомогою імплантатів є самим надійним способом для досягнення таких результатів, більшість жінок хочуть. Зрештою, грудні імплантати були допомогти жінкам досягти поглядом вони люблять протягом десятиліть. Переважній більшості випадків мої пацієнти збільшення грудей в захваті від результатів їх посилення грудного імплантату.