Нова альтернатива вінірів має багато посміхаються

В епоху, коли телевізійних шоу, як «Лебідь» в моді, і люди, здається, роблять все, що завгодно для поліпшення їх зовнішнього вигляду, косметичні процедури стають все більш досконалими і, у разі стоматології, менш болісно.

Якщо ви мрієте мати ідеальний посмішку, але думка про те, вініри застосовуються для ваших зубів змушує вас здригнутися від болю, ви будете раді дізнатися, є нове, біль-безкоштовна альтернатива, щоб допомогти вам отримати фантастичні вигляду зубів.

Це нове відкриття стоматологічної називається Люмініри по Cerinate. Описаний як “посмішка формочок,” Люмініри ультра-тонкий, супер прозорий фарфор, що є неінвазивний нанесенням на зуби для природно виглядають посмішку, яка підходить кожній людині. Будь-яка людина з “голки фобія” може зітхнути спокійно; Люмініри, яке може бути зроблено тільки з Cerinate порцеляни, може бути застосований без використання анестезії, так що ніяких пострілів не потрібно.

Але як Люмініри бренду відрізняються від традиційних вінірів, що стоматологи користуються вже років? Як правило, більшість вінірів вимагає, що Ваш стоматолог сточувати чутливої ​​тканини зуба для добре підходять. Не так з Люмініри, як немає різкої або скрегіт зубів майже у всіх випадках.

Ще однією перевагою є те, що ця нова процедура зазвичай вимагає тільки два відвідування стоматолога і ніяких незручних Temps, поки ви чекаєте вашого Люмініри повинен бути створений. Там немає після процедури дискомфорт або чутливість, що означає, Люмініри виглядати і відчувати себе природно, як тільки ви виходите з стоматологічного крісла.

Люмініри може бути навіть більш зручними і економія часу рішення для дорослих, які розглядають дужки. Якщо ваша проблема укус не є серйозним, Люмініри змінить форму і вирівнювання зубів, змушуючи їх виглядати рівніше і рівномірним. Вони також допоможуть відновити і зміцнити зуби і допомогти в запобіганні зносу з плином часу.

Клінічно доведено, що триватиме до 20 років без тіні знебарвлення, Люмініри можуть бути розміщені на старих коронок і мостовидних допомогти омолодити створити більш однорідний вигляд вашої посмішки.

Так що тепер ваша мрія про новий посмішка може стати реальністю – без будь-якого з кошмару болю. І це дійсно щось, щоб посміхатися.