Мама перфекціонізму стають все більш і більш популярним

За даними Американського товариства пластичних хірургів, кількість мама перфекціонізму збільшився на 11% з 2005 по 2007, і вони як і раніше на підйомі. Вагітність повністю змінює її тіла жінки та її форми гормонів. За допомогою дієти і фізичних вправ, вона може повернути частину ній до вагітності тіло, але іноді це просто не буває. В результаті, мами звертаються до косметичної хірургії, щоб допомогти їм повернутися у форму.

Мама макіяж адреси кожної частини, що вагітність впливає. Підтяжка живота є найпопулярнішим з процедур, оскільки він позбавляється від обвислій шкіри, що залишилися після вона була розтягнута вагітності.

Іноді шкіра просто не прийти в норму. Збільшення грудей є також поширені, тому що жінки, як правило, втрачають тканини і трохи провисати. Ліфт і імплантатів пільги їх право. Butt ліфтів, ліпосакція, стегно і руку підйомники є частиною процесу, а також. Є кілька причин, чому жінки роблять це, а не просто за те, що врегулювання вагітності залишив їм.

Часи для жінок кардинально змінилися за ці роки. Раніше вважалося, що, як тільки у вас були діти, ви були мамою. Ви як би втратив свою особистість, як жінка і все, що мав, пішов своїм дітям. Сьогодні, жінки знають, що вони можуть мати все-діти, кар’єра, виконуючи відносини і сексуальне тіло.

Мама сьогодні є набагато більш того, вона також є виконавчим, підприємець, мандрівник і багато іншого. Вона не мама футболу 80-х років або в червні Клівер 50-х років. Через це, вона любить піклуватися про себе і відчувати себе добре в її шкіру. Вона хоче носити низькі джинси зростання, а не джинси мама і хоче виглядати сексуально для побачення зі своїм чоловіком.

Ще однією причиною популярності макіяж мама є захоплення мам Голлівуду, які виглядають казковими, через місяць після пологів. Оскільки регулярні жінки не мають доступу до цілодобової тренерів і кухарів, косметична хірургія є найшвидшим способом, щоб тонізувати і підтягнутися після дитини.

Жінки також чекають, щоб мати дітей, і чим ви старше, тим важче для тіла, щоб прийти в норму у форму. З віком ваша шкіра втрачає обсяг і еластичність. Як тільки він розтягується, стає важко відновити.

Якщо ви думаєте про Мама макіяж, переконайтеся, що ви закінчили мають дітей все ж. Знайти сертифікованим пластичним хірургом і обговорити ваші варіанти з ним. Вам не потрібно цілий капітальний ремонт, і він може допомогти вам вирішити, що буде працювати краще для досягнення бажаних результатів. У вас не буде того ж тіла ви робили раніше дитини, але ви, безумовно, фігура сексуальніше напружене, що будь-якої мами хотіли б мати.