Майамі салон є ключем до вашої краси

Вибір ваш колір волосся і / або салон може піти чудово права або жахливо неправильно. Вибір кращих перукарні не тільки велике рішення, але воно може мати вирішальне значення для вашої самооцінки і впевненості в собі. Ось чому так багато людей поставили свої погляди в надійні руки, як на Trini в приватному порядку, Miami.It правда, що стиліст тримає ключ до краси кожної людини. З їх таланту, творчості і стилю, вони перетворюються пасма волосся на шедевр. З волоссям послуг, таких як забарвлення, різка, текстурування, і природні до драматичні моменти, стилістів в Trini в Приваті є талант, щоб відобразити свою справжню особистість.

Далі, послуги волосся можуть бути дуже особистими так що знайти хорошого салону, а також талановитий стиліст може зайняти трохи роботи і дослідження з вашого боку. Однак, як тільки ви знайдете правильний стиліст для виконання чарівна обстановка лікування волосся ви хочете, боротьба була гладко винагороджені. Великий стиліст може змусити вас почувати себе, як модель … так що не поспішайте, щоб переконатися, що ви знайшли правильний стиліст і салон для вас.

Після того як ви вибрали салон, спробуйте ці поради по красі від себе експертом, Trini.

захистити ваші волосся від сонця

Щоб зберегти свої основні моменти, дивлячись променистої більше, захищають волосся від впливу прямих НД Це може окисляти кольору, що дає вам неприємно зелений відтінок, або вона може стати золотим оранжево моменти. Або … якщо у вас є основні моменти, які перетворилися мало помаранчевого, експерт Trini в приватному можете просто застосовувати глазур для протидії помаранчевої та ремонт волосся назад в потрібний відтінок. Фарбувальними шампунями і кондиціонерами також може нейтралізувати brassiness розширити вібрації основних кольорів. Ще один спосіб захистити волосся від сонця, щоб носити капелюх або милий модний хустку. Є також багато квітів і волоссям захисту укладання волосся, такі як повна лінія Фіто про Suncare продуктів. В цілому, ви можете зберегти волосся здоровими, мінімізуючи кількість тепла, з яким ваше волосся вступає в контакт, як фен, праски або щипці для завивки. Часті глибокого очищення кондиціонування вашим стилістом це ще один спосіб зберегти волосся в кращому стані здоров’я та відновлення з будь-якого екологічного збитку.

Чи не Шампунь для принаймні, на наступний день після вас Колір

Краще чекати принаймні 24 годин, щоб шампунь після фарбування. Після волоса проходить через процес фарбування, ви хочете, щоб колір, щоб залишитися на своїх багатих потенціал. Стилісти на Trini в приватному користуванні налаштовані ефірні масла, шампуні і лікування, які мають високу концентрацію щоб зберегти волосся в оптимальному здоров’я, тому дозволяє тривалий, блискучі результати кольором. Створюючи багато блиску, а також сильні волосся, клієнти бачать помітних результатів у тіло волосся і життя будь-якого кольору.

солоної води і хлору може зникнути ваш колір

Солона вода і хлор можуть зникати свій відтінок … так що стилісти на Trini в приватному в Майамі рекомендується створити бар’єр для вашого волосся, перш ніж стрибати в басейн або океан. Шляхом змочування ваші волосся спочатку з прісною водою, то, застосовуючи кондиціонер, волосся має захисний шар для захисту від солоної води або хлору. Trini коментує: «Якщо волосся вже вологими перед впливом води знову з додаванням кондиціонера, хлором або солоною водою, менш імовірно, буде поглинена і зникатиме менше”.

зберегти волосся здоровими

Здоровий замки триматися за колір кращих! Якщо ваше волосся сухе або пошкоджені, це більш ймовірно, що воно буде зникати швидше. У професійному салоні, як Trini в приватному порядку, колір експерти робити Адаптації для розміщення волосся кожного клієнта типу або, залишивши колір на довше, пральні його раніше, або шляхом застосування процедур і масла, щоб відновити і підготувати волосся для кольорового процесу. Стилісти часто є багато ідей, ентузіазму і технічні можливості, коли справа доходить до фарбування волосся. Візьміть рада від тих, за Trini в приватному зберегти ваші волосся здоровими і красивими.