Зростаюча чоловічих грудей – Що включено у ваше лікування

Чоловічий Зростаюча нагрудника – Що входить у ваше лікування

Все більше і більше хлопців відповідно до тенденції до воску груди або як попередньо лікування воском відпочинку або в якості частини регулярної Чоловіча стрижка режиму я хочу пояснити, лікування грудей воском, пропонують хороші попередні практики і в післяопераційному керівні принципи і подивимося на деякі з кращих способів уникнути вирватися з …

Волосся на грудях, як правило, досить глибоке коріння волосся, близько до серця настільки хорошим сильним волосяних фолікулів з багатим кровопостачанням, і часто розглядається як більш незручною лікування чоловічого Зростаюча на відміну від задньої воском або інші області чоловічого тіла.

Це не рідкість для Діви waxers мати первісну реакцію після їх першого воску грудьми, з невеликим ударів і почервоніння, це може бути нормально для багатьох юнаків, та й взагалі протягом декількох днів грудей заспокоюється знову.

Я вважаю, що клієнти, які приймають анти гістаміну, за день до їх воском і через кілька днів після, здається, вдається реакції набагато краще. У мене є багато клієнтів, які воском груди і багато з цих клієнтів, що анти гістаміну допомогло.

Я взагалі більше обрізати волосся на грудях, перш ніж я приступлю воском, а потім очистити шкіру перед нанесенням невеликої кількості масла попередньо воском, масло віск дозволяє чіплятися за волосся, а не на шкіру, і робить епіляцію на груди, так набагато зручнішим.

Для більшості з грудей Зростаюча лікування я використовую два методи воском, я не пов’язаними воски смуги на певних ділянках, а потім я також використовувати смугу воску на інші частини. Я вважаю, що деякі частини грудей може бути більш чутливим, тому без воску смужку краще працювати в тих краях.

Всі воски, використовувані для лікування мій Перрона Rigot гіпоалергенної віск, щоб вони мінімізувати реакцію на шкірі. Я ніколи не використовую метод ролик зростаючий на цій області, а я вважаю, що він може перетягнути і може бути трохи незручно для клієнтів (на мою думку, я вважаю, що для чоловіків роликовим Зростаюча працювати краще на ногах і на задній частині тільки).

Наприкінці грудей воском, після того, як я використав масло жасмину і миючих засобів, я потім нанесіть суміш освіжаючий гель алое віра змішаної з деяким чайного дерева після ваксація зволожуючий крем, щоб заспокоїти області грудей.

Як і всі зростаюча процедур клієнти повинні уникати дотиків області і, щоб зберегти шкіру чистою і прохолодною. Якщо клієнти приходять прямо з роботи їх призначення це часто краще, якщо вони можуть принести чисту вільний одяг бавовни футболку, щоб переодягнутися в в кінці лікування.

Подальший догляд керівні принципи дійсно повинні бути виконані, і під час лікування я буду обговорювати це детально з клієнтом, і я буду стежити за цим з післяопераційному Pack, який також включає написані після відходу ноти.

Якщо хлопцям слідувати післяопераційному керівні принципи вони взагалі вдасться зберегти шкіру гладкою і може взагалі уникати розриву в цій області.

Я стою кілька продуктів, які можуть допомогти з програмою технічного обслуговування, і я можу також часто рекомендують альтернатив, які можуть бути придбані на головній вулиці міста. Часто з чоловічим воском, для грудей і для будь-якої частини тіла, якщо ви будете слідувати основні напрямки працездатності, зберігаючи шкіру чистою, прохолодною, а потім після пілінгу програми ви можете зберегти шкіру чистою, гладкою і добре виглядати …

Джек Данн – чоловіки терапевта Зростаюча
JD спа-терапії