як застосувати ваші голі мінералів, мінеральна косметика

Щоб отримати максимальну віддачу від ваших мінералів, я рекомендую починати з великою базою преп.

Prep Зволожуюча Основа: Завжди готуйте обличчя на мінеральну косметику з легким зволожуючим кремом мінеральної підготовки або лосьйон. Додавання бази поліпшить прийняття мінералів і зробить застосування порошків і фондів легше в результаті гладкою, здоровою обробки.

Деякі зволожуючі креми підготовки заспокоїти і заспокоїти шкіру, промокніть надлишки масла, і навіть тон шкіри.

Фонд: Візьміть Кабукі (короткої товстої пензлем) і злегка вихором в свій колір натиснутою фундаменту.

Наносити основу на обличчя, злегка полірувати кольору на все обличчя і шию. Ви хочете, щоб уникнути тільки при наявності кольору на вашому обличчі, і нічого у тебе на шиї. Ніщо не гірше, ніж тоді, коли ваша шия біла і ваше обличчя загар!

Не забудьте застосувати світло верств, які не застосовуйте занадто важкими, ви можете додати шари кольору, якщо ви хочете більш широке охоплення, Ключ повинен тримати ваші виглядають дуже натурально.

Приховування проблемних зонах. Я рекомендую продукт під назвою Кристал Fusion, яка є висвітлює рідкого кристала. Вона поставляється в контейнері схожий на пляшку туш для вій, і застосовується, як блиск для губ. Мій улюблений фокус у тому, щоб розмістити маленький шматочок кристалів на внутрішній стороні кришки мого фонду. Використовуйте консилер пензлем змішайте з вашим світлим кольором фундамент, це створить вершковий крем приховує.

Застосувати цю комбінацію в будь-якому місці ви хочете покрити темні кола, маленькі лінії або тріщин.

Bronzer: Щоб додати сонце поцілував здоровий блиск, використовуйте свій червоніти кисті злегка застосувати ваш бронзатор через ваші щоки і ніс. Додавання бронзатор навколо вашого волосся і під підборіддям можна зробити для подальшого контур Вашого обличчя і здоровий рум’янець.

Колір очей: Щоб швидко виділити очі, використовуйте тіні для повік найлегшим і застосовувати під брову. Наступна прийняти ваш середній відтінок і підмести вашої кришки очі і у ваш складці. Ваші темні відтінки можна наносити вологим і використовувати в якості підводки для очей, якщо ви хочете більш сильний вплив.

Старий метод застосування поклавши темні відтінки у вашому складки вже не норма для всіх природний вигляд, але можуть бути додані протягом вечора подивитися, якщо ви віддаєте перевагу.

6. Туш для вій: Туш для вій може зробити перерву або ваш погляд. Для підтримки природної повсякденному виглядають просто нанесіть невелику кількість туші на верхні вії.

Завершити ваш погляд з вашої обробки або установки розпилювальних. Всі мінеральна косметика довше і встановлює більш ефективно при використанні туману неролі або киснем спрею. PLUS, зберігаючи цей спрей в гаманці, можна оновити мінералів протягом дня без необхідності повторно застосувати більше.

Тепер, через 3 хвилини, ваші природні риси обличчя була застосована, час, щоб поділитися вашим новим поглядом з усім світом!

додаткові поради бонус:
– Alway застосувати легке шари, поступово додати для забезпечення охоплення.
– Multi-цілей вашої мінералів – використовуйте рум’яна для губ, використовуйте бронзатор для тіней для повік … це зменшує час подальше застосування.
– Завжди використовуйте обробки бризкати, щоб завершити вигляд і оновлення протягом дня.