отримання вашого ліфта природним чином з анти-старіння медичних спа-процедури

Ми всі можемо використовувати трохи підйомних тут і там, але більшість з нас не хочуть, щоб отримати пластичної хірургії. Це дуже різких заходів для невеликого омолодження шкіри для більшості, саме тому у нас є омолоджуючі медичні спа-процедури. Це нехірургіческіх відповіді на ваші потреби старіння шкіри.

З часом, шкіра обличчя і тіла стає в’ялою і обвислій. Це неминуча проблема, і це вірна ознака старіння. Більшість з нас думають, що наша шкіра буде вистачати на місце, як це було в нашій молодості. Давайте подивимося на те, що альтернативою пластичної хірургії може зробити для вас.

познайомитися з вашою колагену

Те, що більшість з кращих анти-старіння медичних спа-процедури зробити, щоб ваша шкіра стимулювати його колагену. Колаген є природну частину шкіри, яка тримає його жорсткими і щільними. Протягом багатьох років, ваше тіло втрачає колаген і клітини шкіри кинути його виробництва в кількостях, ваша шкіра потребує. Ботокс і інші Injectibles шкіри, призначеної для того колагену в механізм. Вони вводять невелику кількість токсину в шкірі, і ваша шкіра реагує природно, підвищуючи його колагену.

Інший колаген підвищення техніки здійснюється за допомогою лазерів. Вона називається світлодіодний омолодження шкіри. Лікування включає в себе перемикати вашу шкіру сильно сфокусований лазерний, і природна реакція організму полягає в створенні колагену. Коли ваш колагену посилюється, ваша шкіра втрачає sagginess і зморшки. Ваша шкіра буде виглядати твердіше і молодше.

всі природні підтяжка обличчя

Підтяжка обличчя являє собою пластикову процедура хірургії, яка відома з виробництва великих результатів. Підтяжка обличчя може обернутися ці роки, і змусить вас виглядати молодше і здоровіше, ніж коли-небудь раніше. Існує новий анти-старіння під назвою термаж дивитися на затягувати яка дає той же результат без хірургічного втручання. Термаж лікування також акцентує увагу на вільні проблемної шкіри.

Термаж використовує радіохвилі, які миють по шкірі. Шкіра реагує, виробляючи більше білка, і результатом є те, що шкіра буде підтягуватися на місце. Як і лазерної хірургії та Injectibles, Термаж підтяжки шкіри використовує природну реакцію вашої шкіри, щоб справити той же ефект, пластичної хірургії. Переваги не очевидні, що не різання, крім шрами і без хірургічного втручання взагалі.

Ні-Cut ліфта

Існує нова техніка, яка працює майже так само, як підтяжка обличчя, але не використовує різання. Це називається ліфт Pointe. Точка Ліфт поміщає швів в ключових областях навколо особи. Ці шви є підвищені і провів деякий час у цьому положенні. Ця висота чинить тиск на шкіру і стягує його. Коли шви знімаються, шкіра вирівнюється спина природно, більш жорсткі, ніж раніше.

Тому що це трохи незручно, ліфт Pointe часто використовує трохи анестезії, але це нічого не про що турбуватися. Там немає ніяких побічних ефектів, і процес повністю звернемо.

Пластична хірургія лякає багато людей геть, і це ганьба, тому що багато хто з нас не міг отримати з цього користь. На щастя, є омолоджуючі медичні спа-процедури, які можуть зробити роботу за вас, без різання. Виїзд медичних спа у вашому регіоні і подивитися, що вони пропонують лікування.