керівні принципи для людей, які багато поту

Якщо ви відчуваєте, що ви просто потім надмірно, зверніться за консультацією до лікаря і дізнатися з. Існує немає такого поняття, як регулярне вимірювання потовиділення. Таким чином, кожен з нас повинні шукати, якщо ми надмірно пітливість, нормально або дуже менше. Якщо зайва пітливість ваш недолік, виявити, додаткове про це нижче. Будь ласка, слово, підвищена пітливість може бути також типів. У першому випадку ваше тіло природним потіє більше і в другому випадку, ви потієте більше в силу якихось обставин і хвороб. Первинний ситуація відома як великий гіпергідроз, а другий відомий як вторинний гіпергідроз. У великих гіпергідроз пітливість додаткову відбувається повністю на руках, ногах і в пахвових западинах.

Найбільш поширені причини для додаткової пітливість-

Деякі продукти і напої можуть змусити Вас потіти надмірно. Напої, що містять алкоголь або кофеїн може викликати надмірне потовиділення. Точно так само деякі гостра їжа може зробити деяких людей сильно потієте.

Екстремальні пітливість може бути через спадкових причин. Будь ласка, з’ясуйте у разі, якщо ваш тато і мама також була ця проблема.

Якщо ви знаходитесь на засіб правового захисту, дізнатися у лікаря, якщо вони завдають надмірного потовиділення. Деякі препарати викликають сильне потовиділення.

Жінок, що йдуть через менопаузу міг отримати шиплячої спалаху і додаткового потовиділення. Настільки ж чоловіки, які вже низьких діапазонах чоловічого гормону тестостерону може відчувати припливи.

Деякі захворювання і обставин може призвести рясне поту. Коронарна нападу серце, малярійної лихоманки, інші лихоманки, захворювання щитовидної залози, туберкульоз, деякі лихоманки, низький рівень цукру в крові та інші захворювання можуть змусити Вас потіти надмірно. Ви повинні проконсультуватися з лікарем про ці умови.

Будь ласка, звернутися за консультацією до лікаря для тих, хто з синього перерву в холодному поту. Це може бути емоційний походження, або фізична. Не менш, якщо ви виявите, раптова зміна запаху тіла, то краще повідомити лікаря про це. Можливо, ви будете страждати деякі проблеми у випадку, якщо ви потієте надмірно порівнянні з іншими. Ваші нігті можуть розвиватися грибкові інфекції. Мікоз може бути ще один недолік, а може бути свербіж. Для великих гіпергідрозу багато лікувань, які може контролювати піт всередині допустимих межах. Підтримання себе чистим і сухим завжди є ще одним способом підтримки гарної гігієни.

Цей текст тільки для інформаційних цілей. Ця стаття не призначена для медичної консультації, і він не може замінити кваліфікованого лікаря. Зверніться до лікаря у вашій медичної проблеми. Прохання слідкувати за будь-яку пораду в цій статті, лише після консультації з лікарем. Автор не несе відповідальності за будь-які наслідки або збиток, що випливають з даних, отриманих з цієї статті.