все про манікюр французький манікюр

Французький манікюр популярною тенденцією серед жінок в Америці сьогодні. І це цілком зрозуміло – французький манікюр дуже універсальний, і так само підходить для джинсів і футболки, так як це весілля або випускного вечора сукню. Класичний французький манікюр має світло-рожевий або оголеною базовий шар, з кінчиків нігтів пофарбовані в яскраво-білий. Майже кожен манікюрний салон в Америці знайомі з цим манікюру і надає їх клієнтів на щоденній основі. Але іноді жінки люблять, щоб додати трохи гламуру в французький манікюр, і це легко здійснюється шляхом включення у свої дизайни нігтів.

Французький манікюр конструкції, як правило, робиться в манікюрних салонах. Це тому, що салони нести усе обладнання (і таланту), щоб створити деякі дивовижні зразки. Один з поширених методів нанесення французького манікюру через аерограф машина, яка дає нігтів гладка, рівна лінія, коли картина поради білий. Часто манікюрниці буде використовувати аерограф машину, щоб створити приголомшливий дизайн. Наприклад, замість аерографії класичні білі лінії на кінчиках, ви можете використовувати для створення трафарету пунктів вгору (нагадують трикутники). Це дає вам класичний зовнішній вигляд французького манікюру, забезпечуючи при цьому особливих і унікальних деталей. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб додати колір до вашого французький манікюр, ви могли б манікюрниця нічия або аерографом невеликий дизайн на нігті. Популярні проекти включають символічних конструкцій свята, такі як ялинки на зиму, гарбуза на осінь або серця на день Святого Валентина. Інші конструкції часто використовуються для французького манікюру квіти, пальми, або літера ініціалів.

Інші конструкції популярні серед французьких манікюр включають застосування крихітні дорогоцінні камені або камені. Ці додати невелику дотик “іскри” для вашого манікюру. Камені можуть бути застосовані окремо або з нанесеним фарбою орнаментом, щоб завершити бажаний вид. Манікюрниця застосовує їх за допомогою невеликих пінцет і трохи клеєм нігтя, то пальто їх за допомогою ясно верхній шар. Це допомагає запечатати каменів і не допустити їх відщеплення. Ви можете додати їх у одному нігті на кожній руці, або застосовувати їх для всіх десяти нігтях додаткових особливий шик.

Інша популярна конструкція використовується на Французький манікюр відомий як “цвях татуювання.” Це передача, потер на ваш ніготь безпосередньо з друкарського паперу. Вони дуже схожі з застосуванням штучного татуювань, і потім покривають верхній шар, щоб допомогти зберегти довговічність. Вони бувають найрізноманітніших конструкцій, а салон повинен бути в змозі надати Вам з вибором доступних татуювання нігтя.

У той час як французький манікюр може виглядати майже природно, вони є найбільш складним видом манікюру зробили, щоб ваші нігті. Більшість салонів стягувати більше грошей для французького манікюру, ніж звичайний манікюр з одним суцільним кольором. Деякі салони використовувати фактичні пензлем, з дуже тонких щетинок застосовувати тонкий білий шар на кінчиках нігтів. Інші салони дуже швидко застосувати білий халат без особливої ​​уваги до деталей. Тоді вони будуть повертатися до польської висохне і видалити надлишки кольору з помаранчевою палицею загорнутий в бавовна. Це цікаво дивитися. Я завжди нервую, коли манікюрниця малює половину мого нігтя білим. Я думав про себе, здорово, що я міг зробити кращу роботу на дому з зав’язаними очима, і я платив їй мої кровно зароблені гроші, щоб зробити величезний безлад. Але тоді, вона завжди погашений, коли вона прибрала зайві і мої нігті виглядають відмінно. Дивлячись на неї ідеально це вміння з легкістю, я був спокушений, щоб спробувати цей процес в домашніх умовах. Я зробив величезний безлад, я думаю, що наступного разу я залишу цей навик до професіонала.

Тепер, якщо у мене є більше часу на моїх руках, я дам себе в будинку французького манікюру. Це не так велика, як отримати один в салоні, але все ж задоволення, тим не менш. Спочатку я вбере мої руки і вичистити їх з добре відлущуючий скраб. Далі я буду обрізати і формувати нігті. Тоді я буду застосовувати базовий шар польської з моїми нігтями.

Одна річ, яка є своєрідною цікавого французького манікюру є те, що вони насправді не мають ніякого цільового діапазону віку. Будь-який з підлітків, бабусям можна побачити спортивні французький манікюр, тобто те, що не можна сказати про більшість тенденціям моди.

При спробі намалювати кінчик нігтя, я спробував дещо різні речі. У минулому я використав ці смужки стрічки, які можна купити в комплекті французького манікюру. Вони, здається, не працює для мене. Коли я чищу Обклеїти, половину часу польська відривається з ним. Іншу половину часу я дізнаюся, що мені вдалося намалювати під стрічкою. Я виявив, що те, що працює найкраще використовувати супер тонким пензлем, як підводка для очей кисті. Далі, я просто беру свій час і застосувати дуже тонку смугу світла, щоб кінчики нігтів. Після того як Поради, щоб висохнути, прийшов час застосувати рожевого або бежевого кольору верхнього шару. Нарешті, я застосовую чіткий доказ чіп верхній шар, щоб мій новий французький манікюр.