вибивання молотком пальці ніг

Що таке молоток палець?

Молоток палець ноги деформації суглобів, що відбувається в другій, третій або четвертий палець. Він описаний як молоток палець, так як палець виглядає зігнуті. Якщо ваші ноги ще гнучкі, у вас є помірний випадок молоток ніг. Якщо ваші ноги жорстка і важко рухатися, це більш важкий випадок молоток ніг.

Що викликає молотком палець?

Як і у випадку з більшістю стопи, молоток ніг звичайно є результатом черевики, які занадто туго. Постійний тиск на пальці ніг викликає пальці гнути з плином часу. В основному, молотком палець утворює бо пальці ніг обмежені всередині взуття протягом тривалого періоду часу. Високі підбори, особливо, може призвести до молоток пальцями. Симптоми включають в себе молотком палець біль в ногах, натоптиші і мозолі.

Як я можу ставитися молотком палець?

Якщо молотком палець не лікувати, вона буде тільки гірше. Ви можете лікувати молотком палець, просто вибравши взуття, яка зручно поміщається. Це означає, що високі підбори, загострені туфлі і черевики, які занадто вузькі або короткі, слід уникати, щоб ваш нозі стан стає краще. Застосувати немедикаментозним колодки до мозолі на ногах, поки вони не зникнуть. Витримувати ваші ноги в теплій воді протягом 15 хвилин на день допоможе видалити мозолі. Toe вправи також дуже корисно. Практика розтягування шкарпетками назовні або спробувати збирання елементів від підлоги ногою. Залежно від тяжкості вашого молотком палець, ви, можливо, доведеться пройти через фізичні терапії або хірургічної операції. Дізнайтеся те, що мій улюблений блогери повинні сказати про лікування молотком пальці ніг:

футів care.org скидання для молоток пальцями

ноги блог молот імплантати ніг

Northcoast догляд за ногами-то, що молотком палець?

догляд за ногами поради блог молот ніг хірургії

foot.com-причини молотком пальці ніг

догляд за ногами прямим молотком пальці ніг / кісткові шпори

фіксації ноги зниження тертя з патчами