Волосся ушкоджує чинників

Все, щоб часто те, що ми вибираємо зробити, щоб наше волосся з точки зору стилю і передбачалося “турбота” насправді пошкоджує волосся. Крім того, наші звички життя мають важливий вплив на здоров’я і зовнішній вигляд волосся.

кофеїн

Журі все ще відсутній на дію кофеїну на організм і його зв’язкових систем, таких як волосся. У більшості культур, ніжний кофеїну освіження, часто поширюються в кава і прохолодні напої, це питання повсякденного життя. Кофеїн має ефект стимуляції центральної нервової системи, серця, легенів і запобігти втому. Це загальне правило, що все, що використовується, щоб надлишок в організмі має результуючий ефект на волосся, крім самих останніх досліджень, проведених в 2005 році показують, що кофеїн дійсно запобігає випаданню волосся. Застосовується зовнішньо, кофеїн креми продаються в Німеччині показали хороший ефект на чоловіче облисіння. Ваше щоденне споживання кави може бути добре для вашого волосся, але стрес і втому не є. Якщо ви dinking достатнім кави, який у вас симптоми відміни, як головний біль і нерівномірним руки, коли ви не отримаєте “FIX” Прийшов час, щоб скоротити не тільки для волосся, але і для всієї системи. Якщо ваш основний споживання кофеїну походить від содової, ці напої носити з собою важкий удар натрію, які можуть підняти ваше кров’яний тиск.

погане харчування

Дієта з низьким вмістом фруктів і овочів і високо в фаст-фуд і добавки призведе до волосся рости поступово. Розвиток-кератину вали, які складають волосся залежить від гарного кровообігу в шкірі голови і здоровим, киснем кров. Наше споживання продуктів харчування робить істотний вплив на ці фактори. Вітаміни відіграють важливу роль у підтримці здоров’я волосся, особливо В6. Волосся, які не отримують достатньо вітамінів групи В буде тонким і прекрасним. Продукти, багаті цими вітамінами включають боби, горох, боби і горіхи. Вітамінів Е, також відіграють важливу роль у здоров’ї волосся. Намагайтеся їсти більше авокадо, горіхи, насіння і оливкове масло. Нарешті, переконайтеся, що ви отримуєте достатньо магнію, сірки і цинку. На жаль, погано перевагу свіжих дієту, з його довіру фаст-фудом і на ходу страви, означає, що більшість людей не отримують вітаміни і мінерали, вони вимагають для оптимального здоров’я. Більшість лікарів сьогодні запропонувати хорошу якість полівітамінні / мінеральні комбінації. Якщо ви бачите проблеми з рідким волоссям, В-комплекс таблетки було б гарною ідеєю також.

Недолік сну

Дослідження чоловічого облисіння припускають, що нестача сну грає роль у зміні гормонального балансу в організмі, що призводить до випадання волосся. У чоловіків, випадання волосся приписують перетворення тестостерону в ДГТ в організмі. Так як позбавлення сну є стан нашої швидко розвивається, сучасного життя, тобто кожен підстави вважати, що стрес і втому це викликає слідство буде у волоссі травмувати у жінок, а також. Дослідження показують, що всім дорослим чоловікам і жінкам буде функціонувати краще, якби вони отримали більше спати. Дві великі поради в цьому відношенні не знижувати спить перед телевізором або при включеному світлі. Буття мозку при низькому етапі буде продовжувати обробляти інформацію, що передаються, телебачення і наші мізки запрограмовані бути більш пильними, коли його світло зовні. Ми отримуємо наш найкращий сон в спокійній, темній кімнаті.