Invisalign вирівнювання зубів

Пройшли ті часи, коли доводилося використовувати металеві брекети, щоб отримати його зуби випростався. Тепер, ті, з надмірно переповнене зуби або широко розставлені зуби можуть виглядати краще з Invisalign. Invisalign вирівнювання зубів процедура вважається безпечною і комфортною варіант лікування покращити свій укус і посмішкою.

Invisalign – ідеальний спосіб для досягнення гарної посмішки

Invisalign є невидимим способом вирівнювання зубів. Це абсолютно нова, великий прогрес в області ортодонтії. Він виявився досить ефективним варіантом лікування для ряду складних ортодонтичних такі питання, як underbites, overbites і crossbites. Через низку чітких знімних підтримці Invisalign може перебудувати нерівні зуби без ризику і неприємностей, пов’язаних з металевими скобами і проводів. Ці суміщення на замовлення, виготовлені з використанням 3-D технології комп’ютерних зображень. Ці суміщення вміло рухати зуби в потрібне положення.

Переваги Invisalign

Розроблений як чітку альтернативу традиційній або керамічні брекети, Invisalign дає багато переваг.

• легкість і комфорт
• Практично невидимі
• знімні
• Менше відвідування стоматолога
• Проста гігієна порожнини рота
• Кращі результати

зручний та повністю знімна

Ваша Invisalign тривалість лікування варіюється, залежно від вашого стану та стоматологічного типу зуба рухами вам потрібно. Саме лікування займає в середньому час від 9 до 15 місяців. Залежно від конкретного стану ваших зубів, ви, можливо, доведеться отримувати близько 18 до 30 випрямляч протягом всього процесу лікування – кожен з яких потрібно носити протягом двох тижнів. Ви повинні носити суміщення повний робочий день, і вдень і вночі – щоб отримати бажані результати.

Рекомендується відвідати ортодонта приблизно раз на чотири-шість тижнів для здійснення контролю за поліпшення та забезпечення належного лікування. Оскільки ці Invisalign брекети знімні, ви можете зняти їх при питті, їжі, чищення, і зубною ниткою. Зняття і розміщення цих випрямляч простий, однак, що було б краще слідувати вказівкам та інструкціям ортодонтів. Вибір правильного ортодонта є важливою частиною загального процесу проходження Invisalign вирівнювання зубів процедурою.