Honeymark бренд Манука Мед мило

Ручний Манука Мед Honeymark учасника Мило містить козяче молоко, кокосове масло і чисто мед Манука (UMF 16 +) з Нової Зеландії. Цей розкішний мило є як декоративні, так як лікарський і чудово для зволоження сухої шкіри, очищенню акне та усунення бактерій на поверхні шкіри.

Серед численних нагород Манука Мед, він також вважається зволожувач що означає, що він допомагає шкірі вбирати і утримувати вологу. Манука Мед також містить вітаміни, амінокислоти і антиоксиданти, які відмінно підходять для шкіри. Навіть Клеопатра використовувала суміш меду і молока, щоб годувати її шкіри.

З лікарських точки зору, Манука Мед славиться своїми цілющими здібностями і антибактеріальними властивостями. Наші Манука Мед мило ідеально підходить для наступних застосувань:

Зволожуючий сухої шкіри
Лікування інфікованих ран
Очищення вугри
Усунення екзема патчів
Видалення особи макіяж
Лікування мікозу
Зведення до мінімуму появу зморшок
Вбиває бактерії на поверхні шкіри, які викликають інфекції і запах тіла

“Манука Мед є одним з кращих речовин для використання на шкірі”, говорить Франк Buonanotte, генеральний директор міжнародного Honeymark. “Наявність бару мило, яке conatains Манука Мед полегшує скористатися всіма його користь для здоров’я, не маючи справу з липкою безлад”.

Цей продукт не містить штучних барвників та ароматизаторів. Honeymark продукція не тестується на тваринах.