як сказати, якщо ваше мило дійсно природний

Так як мило не ростуть на деревах, або із землі, як це може бути “природним” і в чому різниця між “природним” мило та інші види мила? Чому ми повинні дбати?

Процес виготовлення мила включає змішування кислого жири – традиційно оливкова олія або сало – з каустичною содою. Соди, або “луг”, і жири реагують один з одним, і мило проводиться. Всі жири перетворюються на інші хімічні речовини, і ніяких слідів лугу не залишається. Так як в тому, що природно?

Для мене, це залежить від того, всі інгредієнти натуральні чи ні. Жири, як правило, суміш рослинних масел, часто органічного виробництва; немає синтетичних хімічних речовин, що беруть участь. Але немає ніякого мила без лугу, інакше відомий як каустична сода або їдкий натр.

Нас часто рекомендується уникати хімічних речовин в нашій особистої гігієни. Чесно кажучи, це не дуже добре продуманий рада. Хімічні речовини являють собою будівельні блоки природи. Всі речовини, природні чи інакше, виготовляються з хімічних речовин. Отже, що ми насправді говоримо про, уникає деяких видів хімічних речовин.

Бар мило не можуть бути зроблені без лугу. Однак інші миючі засоби можуть бути виконані з нафтохімічної і різних інгредієнтів. Мило не єдиний варіант. Синтетичні інгредієнти є спільними в наших шампунів і миючих засобів. Вони можуть бути дуже гарні в різанні мастила. На жаль, вони також мають тенденцію бути жорсткішим, ніж мило і не мають той же зміст жиру, що наша шкіра потребує, щоб процвітати.

Мило може бути ніжним миючим засобом. Жорсткого мила старої були витіснені з милом, які поєднуються кокосове, оливкова, пальмова та інші олії, щоб дати тільки піну і відчуваю, що ми хочемо. Існує нескінченний спектр можливостей.

Таким чином, щоб відповісти на питання про те, що натуральне мило – якщо мило виготовляється тільки з натуральних інгредієнтів, він може розглядатися як натуральне мило. Якщо аромат або інші інгредієнти включають в себе синтетичні хімічні речовини, то вона не може вважатися натуральним милом. Там може бути кращого визначення, ніж це, але я не бачив.

Мій головний інтерес у тому, що мило буде робити для моєї шкіри. Я прихильник мила багаті органічними маслами, які будуть змішуватися з натуральними маслами мою шкіру для зволоження і очищення її.