як зберегти ваші діти в безпеці, поки на сонці

Незважаючи на те, зберігаючи шкіру захищений від шкіри є абсолютно необхідним для всіх віків, це особливо важливо для батьків, щоб належним чином піклуватися про своїх дітей, поки вони знаходяться в НД Це не завжди просто включити сонцезахисний крем, є й інші способи ви можете захистити їх від сонця теж. Так просто, що це найкращий спосіб захистити своїх дітей від сонця?

тримати ваші діти добре захищений

Існують різні речі, які ви можете зробити, щоб ваші діти захищені від сонця і сонцезахисний крем є одним з найбільш очевидних способів зробити це. Вважається, що ви повинні захищати їх з високим фактором захисту від сонця, так само, як ви б доглядати за світлою шкірою. Тому фактором захисту від сонця більш ніж п’ятнадцяти рекомендується.

Що стосується, коли застосовувати сонцезахисний крем, це завжди краще, щоб застосувати його від п’ятнадцяти до тридцяти хвилин, перш ніж дитина виходить на вулицю. Це дає сонцезахисний крем достатньо часу, щоб поглинати в шкіру і утворюють захисний шар на шкірі. Якщо ви не знаєте, де ви вже подали сонцезахисний крем, можна купити ті, які пофарбовані, так що ви можете бути абсолютно впевнені щодо того, де ви застосували лосьйон.

Немовлята особливо в небезпеку опіку дуже легко і тому вони ніколи не повинні бути залишені на сонці, навіть якщо вони мають сонцезахисний крем. Завжди залишайте складні стільці в тіні, коли ви робите взяти дитину з, і переконайтеся, що дитина носити захисний одяг.

Деякі основні способи, щоб допомогти зберегти дітей і немовлят сейф у ЗС включають в себе:

тримаючи їх у тіні якомога більше

Як вже згадувалося, діти повинні бути в тіні якомога більше. Діти також повинні бути збережені в тіні якомога більше, особливо під час високого раз пік, де сонце сильніше. Це включає в себе вдень і пізнім ранком. Завжди пам’ятайте, що сонце постійно рухається так де-небудь, який має відтінок о 10:00 може не мати тіні пізніше близько 2:00 вечора. Так що спробуйте і виберіть місце, яке завжди буде забезпечувати деяку тінь.

одягати своїх дітей у захисному одязі

Знаючи, що одягнути своїх дітей в також можете тримати їх захист протягом літніх місяців. Капелюхи наприклад, допомагають захистити голову і шкіру голови від спалювання як скальп це перше, що сонце штрихи. Крім того, допомагає капелюх, щоб захистити дитину від теплового удару так що це виразно хороший шматок захисний одяг, щоб мати на! Постарайтеся тримати одяг, мішкуваті як це можливо і в будь-який момент змінити свої одягу після їх плавання або гри у воді.

Завжди повторно сонцезахисний крем після ваша дитина грати у воді

Навіть якщо сонцезахисний крем рекламує факт, що це доказ води, це все ж краще, щоб повторно сонцезахисний крем після ваша дитина була у воді. Це тому, що навіть деякі водонепроникні сонцезахисні креми можуть змити і що залишає дитину повністю незахищеним. Навіть якщо сонцезахисний крем не завершує змити, вода все так само зменшує ефективність лосьйону і так повторне має важливе значення.

В цілому, це дійсно важливо контролювати експозицію вашої дитини на сонці. Завжди намагайтеся знайти область, де вони можуть безпечно грати в тіні, і переконайтеся, що ви захищаєте їх більш між 10:00 ранку до 3:00 вечора, коли промені сонця в їх найсильніших. Носіння сонцезахисних є необхідним і залишивши дітей на сонці, безумовно, не рекомендується! Переконайтеся в тому, що фактор захисту від сонця ви використовуєте досить висока для того, щоб обмежити можливості дитини горіння. Якщо ви будете дотримуватися наведених вище порад ви і ваша дитина повинна мати безперебійне, безпечне літо!