отримати бажаний засмаглий вигляд без шкоди для вашої шкіри

Вплив сонячного світла неминучий, але захищає шкіру від пошкоджень НД має важливе значення. Тривала дія випромінювання від Сонця може спричинити пошкодження шкіри, яке може призвести до почервоніння, висип і свербіж шкіри. Повторний вплив на більш тривалий термін, також може призвести до сонячних опіках. Сонячні промені містять УФ-А і УФ-В-променів. Обидві вони є шкідливими і ви завжди повинні бути свідомими, щоб захистити шкіру від негативних наслідків від дії ультрафіолетових променів.

М’який вплив призводить до засмаги перший діє як бар’єр, що захищає шкіру. Шкіри під впливом сонячного світла викиди меланіну, який є фотографією захисту пігменту і допомагає уникнути подальшого ушкодження шкіри. Але цей щит не залишається ефективним надовго. Надмірного сонячного світла (випадкового або навмисного) може викликати сильне почервоніння, висип і свербіж. Крім того, коли тканина отримує спалили збиток не може бути скасоване, і може призвести до шрами або маски.

Я засмаги користується попитом

На відміну від попередніх деякі люди хотіли б отримати їх шкіра потемніла. Це може бути за своїм вибором або вони могли б хотіти, щоб підтримати це шукати з нагоди. Яка б не була причина, повальне захоплення затемнені тону шкіри спостерігається серед багатьох людей спеціально молоді, хто любить експериментувати з різними поглядами на різних вечірках. І немає сумнівів, засмаглий вигляд дає ваш тонкий корпус і тоноване погляд. Для задоволення цієї зростаючої потреби, догляд за шкірою вчені придумали безпечним методам дублення себе.

Описана вище процедура не вимагає від вас, щоб сидіти протягом довгих годин на ванні пляж і сонце, але і допоможе вам досягти бажаного кольору шкіри в менший час. Тут ми говоримо про нове покоління самостійної засмаги. Ці креми зробили легкий загар, ефективною і безпечною процедурою.

Основні положення статті зробити самостійного засмаги більш ефективні і довговічні

Одна річ, яка всіх тих, хто використовує самостійно кожум’яки повинні мати на увазі, для відлущування тіла перед використанням продукту засмаги та уникнути застосування зволожуючих засобів перед використанням крему для засмаги, як два можуть заважати один одному працювати. Крім того, душ до лікування, де Ви могли або скраб відлущує шкіру допоможе (дбати, щоб спеціально скраб грубої області, як лікті і коліна). Отримайте ваші руки і ноги воском перед використанням автозагара і при використанні на обличчі, потягніть своє волосся в кінський. Це дозволить переконатися, що жодна область не залишається без лікування і без плям або дільниці не утворюються.

У випадку, якщо ви в кінцевому підсумку в тому, щоб темні плями в деяких областях або патчі, протріть область акуратно ватним тампоном, змоченим в в’язкому, щоб позбутися від темної області. Як тільки засмаглі ефект зберігається до 7 днів.