люди з темними тонами шкіри

Догляд за шкірою афроамериканців надзвичайно унікальне, воно може бути товстим, чутливої, жирної, сухий або час від часу поєднання всіх. З такою великою кількістю типів шкіри, люди можуть знайти проблеми вибору правильний зволожуючий крем для свого типу шкіри. Хоча більшість з них мають нормальний тип шкіри, але це не рідкість для них, щоб у вас жирна або суха типів шкіри, а також.

Темної шкіркою людей, що мають масло типу шкіри часто проблеми з підтримкою їх шкірі здоровий, як їх шкіра, ймовірно, більше, а також великі сальні залози в порівнянні з азіатською або кавказької шкіри. Надмірне сальних залоз може привести до небажаних блискучі або небажаного появи. Якщо сальні залози стали більш активні, то вони засмічують і призвести до акне.

Афро-американського догляду за шкірою, трохи відрізняється від інших видів догляду за шкірою, тому що композиції цього типу шкіри. Вугрі є одним з найбільш поширених захворювань шкіри, що афро-американці страждають від лікування акне може бути дратівливим, і з неадекватним лікуванням це принесе більше шкоди, ніж користі. Прищі, що відбуваються в афро-американської шкіри можна запобігти, дотримуючись пропозиціям наведено нижче:

• Не тріть особа, використовуючи миючий засіб, як це очищає нових акне, відкритим, який в кінцевому підсумку залишити чорні голови
• Використовуйте теплу воду під час купання, як це змиває додаткову нафту, що призводить до акне
• Вибирайте продукти по догляду за шкірою, які відповідають вимогам вашої шкіри. Було б ідеально, якщо ви обираєте натуральні продукти догляду за шкірою.

Для зволоження схильної до акне і жирної шкіри, ваш перший крок включає в збереженні вашої шкіри збалансований і знешкоджено питною водою в достатній кількості. Потім, використовуйте мило без миючий засіб, одночасно очищаючи шкіру. Після очищення використовуйте ніжний пілінг відлущує для вашої шкіри. Пілінг допомагає у видаленні мертвих клітин шкіри з поверхні вашої шкіри. Використовуйте рушник, щоб погладити вашу шкіру сухою, з подальшим нанесенням освіжаючий тонер. Останній, застосовувати масла і гіпоалергенність зволожуючий крем на шкіру. Якщо ваша шкіра дуже жирна або схильної до акне, спробуйте вийти на маслоз’ємних лосьйон.

Темний шкіркою людей мають великі меланосомами (клітини, які дають колір на шкіру), і ці клітини містять меланіну в більшій пропорції, в порівнянні з клітинами, присутніми в білою шкірою. У зв’язку з цим захисний ефект меланіну, афро-американці знаходяться на більш низький ризик розвитку передчасних зморшок і раку шкіри. Але, афро-американці схильні до темні плями від запалення, викликаного через шрамів від вугрової висипки, вирізати, подряпини або удари. Темні плями зазвичай займає тривалий період часу зникати. Відбілювачі можуть допомогти у зниженні темні плями, але може нести несприятливі наслідки, а також. Зазвичай рекомендується, щоб уникнути креми, які містять hydroquinolone так як це може привертають до раку.

Старіння приносить із собою ряд проблем шкіри чорна шкіра не є винятком. Сонцезахисний крем є продуктом по догляду за шкірою, яке допомагає в запобіганні наслідків старіння на афро-американських шкіри. Догляд за шкірою є надзвичайно важливим. Більшість темношкірі люди часто не беруть їх догляду за шкірою просто тому, що вони думають, що у зв’язку з великою кількістю меланіну у шкірі шкіра не може бути пошкоджений. Але питання не в збиток, це зовнішній вигляд, unmoisturized темна шкіра зазвичай залишає неприємний білувато поява на темній шкірі, яка показує, що вона потребує зволоження.

На закінчення, афро-американських догляду за шкірою є легко зробити, якщо людина розуміє їх типу шкіри і слідує інструкціям.