додому засмага поради

Коли ви засмага, УФ-промені стимулюють вироблення меланіну в організмі. Два типи ультрафіолетових променів, UVA і UVB присутні, і комбінацію з них можуть допомогти вам отримати ідеальний загар. Використання цих в засмаги в солярії об’єкті можна з упевненістю дати вашій шкірі макіяж може знадобитися без використання професійного салону.

Якщо ви домашній користувач соляріїв ви повинні слідувати законам, які були введені в дію, щоб регулювати кількість ультрафіолетового опромінення. Вони знаходяться в місці, щоб допомогти зменшити ризик проблем шкіри і рак шкіри в наступні роки життя. УФ-промені можуть бути шкідливі і тим більше в середовищі засмаги в солярії.

По-перше, визначити тип шкіри у вас є, і вирішити, що шкіру лосьйон для засмаги вам потрібно використовувати. При використанні відповідного обладнання для засмаги може допомогти зменшити ризик виникнення проблем надалі. Захист очей це одне, а може бути досягнуто шляхом носити спеціальні окуляри тільки для солярію. Губи повинні бути намазано в блиск для губ містять сонцезахисний крем. Крім того, правильно охоплюють делікатні частини вашого обличчя дуже важливо, і крок, який ви будете вдячні, ви взяли років по тому.

Використовуйте спеціальний лосьйон для засмаги або маслом перед засмагою, щоб отримати кращі результати. Поки ви засмаги ви можете думати, що нічого не відбувається, тому що ви тільки слабкий рожевий чи червоний. Але загар може зайняти кілька годин в повній мірі розвивати, так що стежити за належним процес дублення, щоб переконатися, що ви не до кінця спалені або нерівномірним.

Для досягнення найкращих результатів для засмаги в солярії, використовуйте зволожуючий крем, який має вітамін D в ньому після отримання вашого засмаги. Це може допомогти зберегти вашу шкіру м’якою загар і в той же час.