давайте створимо димний eyes_

Вони кажуть, що немає нічого красивішого, ніж пара спекотний димчастий очей, димчастий очей зробили це правильно, що вони можуть викликати людину, щоб зупинити укопаний.
Але – ви знаєте, як створити такий ідеальний набір димчастий очей?

Що потрібно для початку роботи:
очей грунтовки
Розсипчаста пудра
темні тіні для повік
Середній – сірі тіні для повік
Магія чорна туш
Магія вій
Тепер ідея, щоб мати можливість мати димчастий очей все ж таки не так схожі Ви забули прийняти ваш макіяж очей у минулу ніч. Навіть при тому, що був відомий як включити для досить багато чоловіків, робить їх цікаво, що ви були до.

Щоб почати створення зовнішнього вигляду ви повинні бути основою. Це допомагає зберегти колір в одному місці.
Гладка на грунтовку тіні для повік, деякі кажуть, основу добре використовувати, поки його колір не відняти від того, що ви
намагаєтеся досягти. Тепер гладять по розсипчасту пудру установки бази. Справжній секрет димчастий погляд знаходиться в тіні колір очей ви використовуєте.
Поради: Якщо ваші очі сині, і ви блондинка, а потім піти на зелень
Замість цього, темніше, тим краще. Якщо ваші очі зелені, тоді йдуть для блюзу знову найтемніші відтінки блакитного вам подобається. Якщо ваші очі карі, то ви просто щастить з вашим вибором кольорів. Brown Eyed пані можуть спробувати будь-який колір вам подобається. Тепер фіолетові тіні для повік колір, який кожен може спробувати. Просто спробуйте в сливи, ягоди та інші подібні.

Обод ваші очі з чорним або сірим олівцем намалювати лінію вздовж верхньої і нижньої лінії вій. Починаючи з внутрішнього куточка ока Йти зовні починаючи тонка грань вдаючись у більш важку лінію як ви малюєте назовні зовнішнього кута.
Якщо чорні або сірі здається занадто жорстким для вигляду ви збираєтеся, то спробуйте або темно-коричневий, темно-сірий або сливи замість цього.

Нанесіть середні – сірі тіні для повік на всьому протязі Вашого кришками, зупиняючись в складці.
Застосувати свої темні тіні в складку, а потім взяти кутова кисть і застосовувати темні тіні для повік на олівець для очей, а потім розмазати його і за допомогою ватного тампона збереженні якомога більше кольору на зовнішньому куті ока. Кутова кисть відмінно підходить для отримання тіней для повік під віями на нижньому який у свою чергу допомагає зберегти ваш олівець для очей на місце.
Це змазування, яке повинно бути зроблено ретельно. Ідея полягає в тому, щоб змішати тіні для повік і підводка для очей разом. Якщо ви хочете більш “котячі” очі кішки ака потім за допомогою рідкої підведенням для очей буде краще.

Допомога протиставити темряві тіні для повік, підмітати Перламутрові тіні для вік кольору слонової кістки над вашим кісткам брови для наївного погляду. Застосувавши трохи за один раз, ви будуєте зусилля поступово, поки ви не подобається те, що ви бачите.
Завершення погляд з одного шару чорної туші магії, один шар Магія Lash, якщо ви хочете супер довгі вії, щоб погодитися з цим поглядом, потім ще один шар чорної туші магії.

Темний тенденції кольору, щоб зробити маленькі очі виглядати ще менше, ви можете відкрити їх, вирівнюючи диски від внутрішнього до центру з світлим олівцем, а не темним олівцем, поплескування по блідою тінню очі на центрі кожної кришки. Це повинно викликати маленькі очі здаватися більше.

Для інших це ідеальний зовнішній вигляд. Завершіть за допомогою рум’ян або руде бронзова пудра. Його природний колір не буде в комплекті з решті макіяж. Змести його над вилицями, змішуючи далеко до країв у лінії росту волосся.
Підтримування вашої губи нейтральними дає цей погляд його реальний вплив. Перейти на рожево – бежевий відтінок губ олівцем і розмазати це по Вашому весь рот для матової, я просто не цілувалася, але дуже занижена ефект.

Тепер ваші eyesmare готові до всього ви, можливо, планували. Цей вид може бути пом’якшені для роботи, але хто хотів би?