бродяги і закрилки тренер гаманець

Тренер Хобо і Закрилки, просто кажучи, квінтесенція сумки сезону. Вони не надто великий і не дуже маленький.

Крім того, вони є освіжаючий відхід від простий класичний і занижені Тренер стилю. Вони звертаються до сучасної ідеальної моді, і може здійснюватися повсюдно жінки будь-якої вікової групи. Вони гарні і просторі, не будучи занадто громіздким. І у них є розслабленою сутуляться, що є істинним знаменням часу.

Багато разів, коли ви знайдете стиль дизайнера сумку вам подобається, це приходить тільки через кілька різних варіантів тканини і шкіри. Це було особливо вірно щодо маркою тренер. Але назва бренду Тренер змінює свій фірмовий стиль в кращу сторону. Тренер Хобо і закрилки типи пакетів, які ви бачите знаменитостей перенесення під час діє на ваші улюблені ТВ-шоу і в реальному світі, щоб їх улюблені гарячі точки.

Є також деякі Тренер Хобо і закрилки, які не відходять надто далеко від стилю Підпис тренер. Ці сумки доступні в традиційній коричневий, чорний і темно-сірий відбитків ви полюбили від тренера. Ви також знайдете Тренер Хобо і закрилки в моду вперед квітів як срібло, персиковий і блідо-кремового відливом. У них є красиві акценти, як ланцюга, брелоки та інші унікальні деталізації шкіри. Існує навіть один тренер бродяга, який обмежений в красивих яскраво-рожевий шкіра, яка, безсумнівно, привернути увагу до будь-якій дівчині пощастило зловити сумку.

Класичний стиль Тренер дійсно сяє вперед в Гаманці Тренер Джуліанна, але з оновленим твіст. Ця сумка має позачасову форму сумки, як з коротким ручками для перенесення, а також більше ремінь для гучного транспортування.
Латунь висновки і апаратних зробити більше ремінь знімні. Цей гаманець має зручний відкриття блискавки на верхній, відкриваючи місткий 15 “х 13” х 5 “інтер’єром. Три ніжних вертикальні складки деталь передньої частини Гаманець Тренер Джуліанна, надаючи йому солодкі жіночі відміну від жорсткої блиск пряжок обрізки сторін.

Класичний коні і логотип перевезення Тренер прикрашає передню частину Джуліанна, поряд з мерехтливої ​​латуні Тренер тегів в різні класичні логотипи тренер. Розроблено гнучкий з італійської шкіри, Джуліанна доступний в палкий фуксії або більш спокійно елегантний чорний.

З двома прямо протилежний вибір кольору, це красивий гаманець Тренер обов’язково звернутися до обох тих, хто любить класичний вид тренера, а також тих, хто шукає щось більш відповідний сучасним вимогам і молодий.

Цей гаманець Джуліанна Тренер за ціною $ 458 в роздріб, однак, якщо ви шукаєте, щоб заощадити трохи грошей, подивитися його на eBay за деякі опції, які будуть м’які на ваш банківський рахунок.