Як допоможе прибрати зморшки

Хочете видалити зморшки благополучно, без дорогих і хворобливих ін’єкцій? Схоже, фіксація зморшок стало “реальне” з можливістю місцевому застосуванні кремів, які є безпечними, всі природні і дійсно відчуваю себе добре.

Днів “без болю, ні-Gain” закінчилися. Навіть коли мова йде про розробку і залишатися у формі, лікарі довели, що регулярні легкі вправи є ключовим. “Тренування” для вашого обличчя повинно практикуватися регулярно, а також, і м’якість є одним з ключів.

Нам сказали, що ми могли б видалити зморшки шляхом видалення верхнього шару шкіри, хімічний пілінг з абразивними матеріалами, що і відшаровується. Те, що ми дізналися, що ті не є ефективними рішеннями для фіксації зморшок. Вони викликають почервоніння, запалення і збільшення чутливості світла, збільшуючи ймовірність ще більшої шкоди в майбутньому.

Якщо ви хочете, щоб “вилікувати” щось, ви повинні дивитися на “справу”. Що викликає зморшки формуватися в першу чергу?

Протягом свого життя, існують невидимі зміни, що відбуваються на клітинному рівні. Зрештою, без втручання, ці зміни стають видимими. Ви починаєте бачити тонкі лінії і провисання, де колись шкіра була гладкою і пружною. Якщо б ви могли повернути час назад, фіксуючи зморшок буде легко. Ви можете спробувати, щоб уникнути всіх тих речей, які викликають клітинні зміни, сонце, забруднення і токсини.

Очевидно, ми не можемо видалити зморшки, повертаючись в часі, але ми можемо відремонтувати пошкодження клітин і починають бачити великі зміни в нашій зовнішності. Судячи з клінічних досліджень, люди, які мають найбільший збиток см. найшвидший і найбільший результат.

Є три речі, які викликають зморшки у формі. Вони вільних радикалів, зниження виробництва заміни клітин і нижній рівні білка (зокрема, більш низькі рівні гіалуронової кислоти) в клітинах шкіри. Так, фіксуючи зморшки повинні вирішувати всі ці три речі, якщо вона хоче бути ефективною.

Щоб відновити і запобігти пошкодження вільними радикалами, нам потрібні антиоксиданти. Для збільшення виробництва нових клітин шкіри і волокон, необхідно білків та інших поживних речовин. Білки, антиоксиданти та інші поживні речовини можуть бути застосовані безпосередньо, щоб зробити найкращі.

Для підвищення рівня гіалуронової кислоти, ми повинні пригнічувати продукцію та активність гіалуронідази, ферменту, який розщеплює білки вниз. Єдине, що було показано, інгібує гіалуронідазу являє собою витримку з певного типу водоростей, бурих водоростей вакаме.

Креми, які дійсно видаляють зморшки, покращуючи зовнішній вигляд шкіри і здоров’я містять нічого штучного, ніяких штучних консервантів, без додавання ароматизаторів. Природного вітаміну Е є ефективним консервантом. Він просто коштує більше, ніж парабени, консерванти, що більшість компаній воліють використовувати.

Ви бачите, кращий вибір для фіксації зморшок є також той, який не буде викликати алергічних або побічних реакцій. Ці реакції можуть призвести до утворення рубців і постійна зміна зовнішнього вигляду шкіри.

Я запропонував би сказати, що це перший крок для видалення зморшок. Перестаньте слухати косметичних хірургів і великих косметичних компаній. Нам потрібен здоровий підхід.