Грудні імпланти грудей більш чітке визначення

Здається, є ті, обох статей, які не були задоволені тим, що природа дала їм з точки зору їх скрині. Для жінок, грудних імплантатів може призвести до більше, повніше форми грудей за бажанням. Для чоловіків найбільш бажаний вид Сьогодні, здається, твердо і визначені грудні м’язи. Не всі чоловіки можуть досягти такого ефекту, як би не намагалися вони працюють. Пластична хірургія пропонує допомогу тим, чиї м’язи не призначених для зовнішнього вигляду вони хочуть-рішення може бути грудні імплантати.

За даними Американського товариства пластичних хірургів, грудної хірургії косметичних імплантатів зростає в популярності, з числом процедур зростання 8 відсотків з 2006 по 2007 рік. Як і багато імплантанти грудей, грудні імплантати виготовляються з силікону.

На відміну від грудей пристроїв, ці з жорсткого матеріалу, і більш уплощенной форми. Вони розроблені, щоб бути досить м’яким, щоб бути гнучким, але все ще відчуваю, що вміло визначені м’язів. Пристрої можуть бути прозорими або непрозорими. Косметичні хірурги пропонують грудними імплантатами різних розмірів, з тим щоб забезпечити ідеальне пропорційності грудей до іншої частини тіла.

Справді, багато пластичні хірурги можуть навіть «користувальницьких підходять” пристроїв шляхом створення форм власних м’язів пацієнта груди і роблячи собі імплантати. Це часто є варіантом, який створив кращий матч і комфорту.

Як це працює

Косметична процедура хірургії виконується, коли пацієнт перебуває під загальним наркозом. Місцева анестезія може бути використаний, але загалом, як правило, кращі. Ендоскопічний метод передбачає зробити невеликі розрізи під пахвами.

Пристрої потім штовхнув через розріз і зайняли позицію під грудними м’язами на пластичного хірурга. Це робиться для того, що імплантати виглядають більш природно, будучи захищені від стирчали на шкірі природної м’язів. Ефект цього пластикову метод операції є просто розширити і визначити вид грудей. Після влаштування добре розташовані, розрізи зашивають разом і закриті.

Косметична операція займає близько півтори години, після чого груди буде обгорнута щільно ACE бинти, щоб допомогти імплантати залишаються в правильному положенні і допомогти грудей отримати необхідну ступінь стиснення в процесі загоєння. Косметичний хірург порекомендує носити бинти протягом приблизно трьох тижнів.

Одужання зазвичай означає багато сну і відпочинку протягом перших кількох днів. Це також означає, деяка припухлість, синці, і дискомфорт, якими можна управляти за допомогою ліків, встановленому пластичного хірурга. Пухлина може часто йти вниз швидше із застосуванням льоду.

Після грудні імплантати пластичної хірургії, пацієнти просять не підняти руки над головою, принаймні, день або два, щоб дати час, щоб розрізи заживають. Це означає, що душа не допускається, поки пластичний хірург не дає нормально.

Більшість чоловіків можуть повернутися на свої робочі місця приблизно через тиждень, якщо тільки їх не вимагають від людини багато переміщення і підйому, в цьому випадку вона може зайняти більше часу. Косметичний хірург зазвичай попереджає пацієнта залишитися осторонь від інтенсивних фізичних навантажень протягом місяця або більше. Грудні імплантати нового косметична процедура хірургії, яка може допомогти чоловікам збільшити їх довіру, даючи їм груди, яка виглядає фірми, визначені, і добре виконаний. Це проста процедура, яка пропонує довгострокові вигоди.