прісної води перлина стилів ювелірних виробів верхнє

Культивування перлів була навколо протягом багатьох років, і присутній у Європі, Північній Америці та Азії, але це, як вважають, виникла в Китаї в 13 столітті. Практика була доведена до Японії, де знамениті ювеліри Mikimoto сприяло культивовані перли як великий ювелірний виріб. Перли свіжої води є результатом цього великого просування робить його високо цінували в більшості країн. Через технології культури перли, вона стала більш недорогий у виробництві цих видів перлів.

Різниця між вирощування морської перли і прісноводний перли тому, що замість кульки ядра, мантії крихітну тканини вставляється в мідії, щоб викликати зростання перлини. Якість хороша прісноводного перлів залежить від поверхні блиск і марок. Щоб дати перлини, які зажадали блиск, то тепер вони перекотиполе полірованого бамбука в чіпси або іноді використовуючи дерево гавкає.

Якість перлів також спирається на поверхню знаків. Чим менше плям і мітки, нанесені в результаті пошкодження звернення або зростання, тим вище якість і ціни. Це також буде залежати від перламутру. Білий і кремовий є найбільш поширеними кольорами, але іншого кольору перлів рідше включають чорні, рожеві і бірюзові відтінки. Річкові перли можна зробити практично в будь-якому типі ювелірні вироби, але більш загальні з них:

1. Намиста. Намиста вважаються елітою перлові прикраси, коли справа доходить до елегантність і клас. Жінки речовини, від перших леді монархів у світі завжди є чудовий перлове намисто, щоб прикрасити їх прекрасні шиї. Гарний круглий перли використовуються в основному для намиста і кольє. Вони можуть бути дуже дорогими і кращими ювелірами світу використовують їх унікальні око визначити перли з майже такого ж розміру і форми, яка складатиметься в одне намисто.

Однак, підвищення культивованих перлів зробила перли більш доступним для мас. Перли свіжої води в даний час використовуються для перлового намиста. Найкраще про них є їх вартість. Високоякісні культивовані перли прісної води за розумними цінами і тому може бути використаний для довгих ниток перлів сприяє молодшого набору. Тим не менш, вони також були використані для класичного перлів та намиста унікальною підвіски. Намиста великий шлях, щоб носити це класичний моноблок. Він може працювати в парі з майже нічого, і можна носити в усіх стилях і в будь-якому випадку.

2. Браслети. Перли свіжої води також привабливий коли перетворено в браслети. Простий однієї перлини пасмо ті чи товстих ниток перлів може зробити будь-який наряд поп-музики. Деякі дизайнери навіть комбінувати перламутру підкладка молюска або раковини мідій в красиві браслети. В основному вони зроблені в інкрустації, чергуючи іншого матеріалу (срібло, золото і навіть дерево) з перламутром підкладці. Перли потім зробив у акцентуючи штук в браслети. Fashionists пропонують використовувати браслети з перлів замість намиста або навіть їх сполучення з сережками.

3. Сережки і кільця. Перли кільця і ​​сережки, що певні дає блиск будь-якої жінки хочуть у своїх ювелірних виробів. Просте перлинні сережки або перлинно-шипованих кільце може дати жінці професійний вид, які не можуть бути досягнуті із золотом або сріблом. Прості чистота білого або кремового кольору перлів шпильки створює відчуття невинності молодості і грації. Не забудьте зайти в один на вашої наступної поїздки за покупками.