природної терапії проти прищів

Наступна стаття охоплює теми, які недавно переїхали в центрі уваги. Якщо ви думали що вам потрібно знати про неї більше, ось це стаття з основ про цю хворобу шкіри.

Крім того, хвороби шкіри, які можуть змінюватись від легких до важких, акне ушкоджень нашу самооцінку, викликає соціальна ізоляція, втрата довіри, а часто і глибокі зміни в особистості людини, які страждають від цієї хвороби. Хоча ми можемо знайти в книгах і спеціалізованих веб-сайтах ряду фізичних і психічних причин пояснюючи це умова, в тому, що діагноз не завжди точні, а реальні причини акне і раніше досить дифузні. Більше того, до цих пір невідомо, чому у деяких людей розвивається акне, а інші ні. Нижче ми пропонуємо короткий огляд основних причин та можливих немедичне лікування, щоб полегшити акне. Однак якщо умови важкі з почервоніння, сліди на шкірі, або догляд за собою не працюють, ви повинні проконсультуватися з дерматологом якомога швидше.

Гормональні проблеми, пов’язані з гормональними змінами у підлітків, так як в цьому віці організм виробляє велику кількість природних олій. Спадкові чинники також можуть посилити ці гормональні порушення пов’язані з акне.

Ліки, які мають гормонів в їх інгредієнтів може бути іноді причиною акне. Деякі косметичні засоби, які містять певні типи масел також може викликати легке епізодів акне.

Такі продукти, як шоколад, жири, масла та інших, завжди були пов’язані з акне, але ця позиція була поступово відходять, бо не так багато доказів для цього.

Хронічний стрес і занепокоєння можуть також викликати акне. Це тому, що залози можуть бути порушені цими емоційними проблемами, секретуючих гормони незвичайним способом.

Прищі можуть бути посилені під час менструації, а залізистої і гормональної активності є найбільшою.

Якщо ваш акне є помірним, ось кілька рекомендацій для дому та особистої гігієни. Якщо ваш випадок важкий вам слід проконсультуватися з дерматологом якомога швидше.

1) Вимийте обличчя два або три рази на день з м’яким милом, вільний від хімікатів, які можуть посилити проблему. 2) Намагайтеся не торкатися до обличчя руками, так як вони містять велику кількість бактерій, які часто посилити проблему. 3) Чи не затискати і не масажувати прищі, тому що інфекція може йти по цьому шляху глибше в шкіру. 4) Якщо акне є м’яким Ви можете використовувати креми чи лосьйони, без рецепта. Деякі з цих продуктів містять антибіотики, які виявилися ефективними. Олія чайного дерева також довів свою ефективність, щоб полегшити акне. 5) Не починайте процедури для обличчя в установах, які не мають прямого порадою лікаря. Часто вони використовують домашні формул, які можуть бути дуже небезпечні для акне себе, і для шкіри і здоров’я в цілому. Є багато сайтів, що спеціалізуються в цій темі, щоб допомогти вам вибрати кращий лікування і продуктів.

Знайдіть час, щоб розглянути питання, наведені вище. Те, що ви дізнаєтеся може допомогти вам вжити заходів з медичним призначенням або дуже простий догляд на дому.