потужний лазер для видалення жиру SmartLipo

Смарт Lipo є мінімально інвазивної процедурою за невеликого розміру канюлі і може бути виконана під місцевою анестезією. Smartlipo лазер викликає дрібні кровоносні судини для коагуляції безпосередньо на контакт, в результаті чого менше кровотечі, набряки та синці – і більш швидкий час відновлення, ніж звичайна ліпосакція.

Смарт процедуру ліпосакції дуже безпечно, з мінімальними побічними ефектами.
Якщо ви знаходитесь в доброму здоров’ї і ділянок жиру, що не відповідатиме на дієту і фізичні вправи, то ви кандидат на процедури Smartlipo. Процедура призначена для досягнення більш тонкий контур тіла для людей, які правильно харчуватися і залишатися у формі.

Смарт Lipo розвивається вже кілька років. Триплекс Smartlipo є останнім найбільш просунута версія Smartlipo, і перший мультиплекс потрійний довжини хвилі лазерного ліполізу обладнання призначені для задоволення всіх ваших потреб контурів тіла. Робоча станція може поліпшити свій зовнішній вигляд різко, дозволяючи вам змінити ваше тіло і ваше життя. Д-р Аль-Ayham Ayoubi на Лондонській медичної та естетичної клініки, 1 Харлі-стріт, Лондон є одним з найбільш досвідчених пластичних хірургів з системою Smartlipo у Великобританії.

Якщо у вас є зайвий жир у вашій щелепи, шиї, живота, стегон, грудей, або особою, Смарт Lipo Триплекс може м’яко і ефективно видалити зайвий жир, підтягти шкіру і допомогти вам досягти гарний, природний вигляд.

Д-р Аль-Ayham Ayoubi говорить використання смарт-липо лазерна анестезії та місцевого значно знижує ризик простоїв і для пацієнтів порівняно з традиційною ліпосакції. За даними Лондонської медичної та естетичної клініки пластичної хірургії д-р Ayham аль-Ayoubi говорить Smartlipo вигідніше традиційної ліпосакції, бо воно “було показано збільшення колагену і реорганізацію колагену вигадник з посилення і поліпшити якість вашої шкіри.” Іншим ключовим перевагою Smartlipo Триплекс є мінімальним часом простою вона пропонує. Пацієнти зазвичай може повернутися на роботу наступного дня після процедури і відновити вправи після всього за 2 тижні.

Жителі Лондона можете легко знайти і створити консультації з нашою 1-Харлі-стріт пластичний хірург клініки. Він зможе відповісти на всі ваші запитання про Лазерна Lipo і нехай ви знаєте, якщо ви є гарним кандидатом для цієї процедури.

Або ні, ви вже бачили результати можливі, вибираючи процедуру з доктором Ayoubi в 1 клініці Харлі-стріт, ви будете насолоджуватися менше часу відновлення та підвищення тонусу шкіри в порівнянні з традиційними методами ліпосакції.