особи варіанти Освіжувачі для омолодження шкіри і шліфовка

Ви втратили чарівність на обличчі? Ваша шкіра виглядає тьмяною і непривабливою? Не турбуйтеся, тому пластична хірургія має рішення для цього. Мікродермабразія і лазерне шліфування шкіри два різних особи методи, які часто можуть бути виконані в комфорт і зручність місцевих спа кваліфікований косметолог. Ви можете легко поводитися з призначеннями і період відновлення набагато коротший і менш болючим. Якщо аптека зілля не чинить трюк, або шліфування мікродермабразія або лазерна шкіра може бути ваше рішення.

Популярні для санаторно-курортного лікування дефектів шкіри обличчя, м’який пошкодження сонця, прищі, і незначні плями віку мікродермабразії. Процес включає в себе масаж шкіри з паличкою, як інструмент, який містить шар органічних частинок та оксиду цинку, схожий на послідовність тонкої наждачним папером. Шорстка поверхня видаляє верхній шар шкіри через стирання. При видаленні цього шару, поверхневі шкірні проблеми зникнуть з ним. Мікродермабразія процесу розкриває нові, свіжі клітини шкіри під, дозволяючи особи продуктів проникати більш легко і, в кінцевому рахунку працювати більш ефективно.

Відновлення після мікродермабразії просто. Залежно від того, наскільки чутлива ваша шкіра, вона може залишатися червоною і ніжною протягом декількох годин після цього, але це буде повністю розсіюються на наступний ранок і може бути легко покриті макіяж. Мікродермабразія є найбільш ефективним, коли ви отримуєте повторні курси лікування. Якщо дістатися до спа регулярно важко, є також машини і абразивних кремів доступні для використання в домашніх умовах.

Для більш інтенсивний догляд за шкірою обличчя, лазерна шліфовка шкіри розглядає більш широке коло проблем від шрамів і сіточки зморшок і важких акне. Існують різні види лазерів, що використовуються в процесі залежно від проблеми і області перебуває на лікуванні, але в цілому всі вони працюють однаково. Промені світла пульсують по поверхні шкіри, видалення пошкодженого шару шкіри. Так само, як мікродермабразія, новий шар шкіри буде розкрита. Крім того, досить швидко “ланчу” процедури. Сеанси тривають від тридцяти хвилин до двох годин, і пацієнти, як правило, в змозі піклуватися про себе адекватно під час відновлювального періоду.

Лазерна шліфовка шкіри дійсно мають на увазі процес відновлення, який може вберегти вас від роботи на деякий час. Ваше обличчя повинно бути одягнений в протягом декількох днів, а потім вазелін буде застосований на площі на термін до двадцяти днів, захищаючи нових клітин шкіри. Шкіра може залишатися червоною і сировина шукає 5:58 місяців після цього, і, як і багато процедур омолодження шкіри, повторні відвідування дають найкращі результати. В процесі загоєння, ваша шкіра може почати шкірки і буде почувати себе сухий, схожий на ефект засмаги.

Якщо ви не народилися з ідеальною шкірою і хочете позбавити вашу шкіру від пошкодження і плями сонця, мікродермабразія і лазерне шліфування шкіри два косметичних процедур, які можуть допомогти. При повторних відвідувань і твердого режиму догляду за шкірою будинку, ви можете досягти здорового світіння, яке в іншому випадку не було б можливо при митті особи і креми поодинці.