методи видалення волосся

Багато чоловіків і жінки хотіли б позбутися небажаних тіла і волосся на обличчі, але не хочуть платити ціну професійної лазерної епіляції. Чи можуть вони знайти прийнятний альтернатива дорогим сесій в клініку видалення волосся лазером? На щастя для них, недавнє нововведення зробило можливим, щоб принести додому лазерної епіляції на частку від вартості.

Всі бритви голити волосся на лобку, м’який найкраще. Прийняти гарячий душ у ванній перед голінням лобкової області, щоб пом’якшити волосся. Багато бактерій живе в області бікіні, і це допоможе запобігти їх попадання в волосяні фолікули після того як ви поголили. Деякі електробритви гарні для вологого гоління і якщо ваш є, ви навіть зможете голитися в душі. Очевидно, що тільки з батарейним харчуванням бритви слід використовувати в душі і завжди читати інструкцію, щоб переконатися, що ваш підходить для використання душа.

Це залежить від того, як сильно волосся у вас дійсно є на сідницях. Хіба в усьому, або тільки в декількох невеликих районах? Це світло і слабкими, або похмурий і грубий? Інша річ, щоб подумати про те, чи хочете ви для усунення небажаних волосся сідниць собі або кажучи професійною зробити це. Знову ж, це точні ваги, що залежить від багатьох частин. Частина номер один для більшості людей у ​​тому, як трудився певним чином є. Деякі з нас є висока стійкість, ніж інші. Інша розумна частина витрат.

З тих пір у мене була своя верхньої губи воском в салоні, а також за допомогою домашніх комплектів. Я відбілювати, зірвав і tweezed. Я навіть використовував крему для видалення волосся. Всі ці методи виявилися успішними до точки. З воском, вона не витягнути кожне пасмо волосся. Іноді, пару необхідно зірвав або tweezed. Креми для депіляції і відбілювачі було болісно для мене, оскільки я міг відчувати їх спалювання на моїй шкірі, залишивши мене червоний і сировини.

Волосся інгібітори доступні у вигляді примочок і спреї, які, як правило, безпечні і прості у використанні. Ви можете використовувати його на спину, груди, ноги, руки і пахви. За допомогою цих лосьйонів, повторного росту волосся, процес сповільнюється і протягом 6-8 тижнів, ви можете помістити повну зупинку на ріст волосся. Люди зазвичай вибирають інгібітори росту волосся, тому що інші методи видалення волосся, як правило, дорогим і трудомістким.

Ці продукти були тільки для тимчасового видалення небажаного волосся. Але нові винаходи були затребувані в цій області товарів для краси. У результаті перший постійний метод видалення волосся називається електролізом був винайдений. Це було дуже ефективним і отримав популярність також, його єдиним недоліком було те, що це була повільною і болісною. Вона була заснована на теорії електричного струму, що проходить через волосся, щоб знищити волосся від самого кореня. Цей метод був дуже ефективним, але через його повільного природи це був дуже трудомісткий і займає місяці і навіть роки для лікування невеликих ділянках вашого тіла.