кріслі гримера не повинно бути в зоні військових дій для зрілої Clients_

“Це занадто Cakey”. “Я бачу, мої лінії”. Список скарг від макіяжу 40-плюс обличчя можна продовжувати нескінченно. Що потрібно для того, щоб перемістити ці жінки, щоб охопити їх макіяж, не боюся, що це? Нам необхідно розглянути їх особливі потреби, ховаючись, не піддаючи, ознаки нормального життя.

– Візажисти не повинні дозволити клієнтам відмовити їх фундаменту я використовую чисто, безмасляний той, який приховує почервоніння і плями на сонці, але не запеклася на. Мій улюблений? MAC для обличчя і тіла фундаменту. Хоча зрілих дам, як зволожений вигляд, мерехтливі основу тільки підкреслює лінії, як буде світити в будь-якому місці на обличчі. Щиток-над плямами з хорошим кремом камуфляж про якості, такі як Дермабленд.

– Під очима маскує найлютіший ворог старіння жінки, тому що вона осідає в лініях. Використовуйте кремообразний пір’яним один. Кінцевою Коректор Ів Сен-Лорана Éclat Touche. Менш дорогий вибір миттєвих Вік учасника Maybelline Rewind Двомісний Perfector особи. Щоб встановити консилер і зробити його останнім, використовуйте чистий порошок, такий як Клякса компактна пудра MAC-адресами. Якщо порошок акценти лінії, киньте вологою ватною паличкою над цим районом.

– Пудра є другим найгіршим ворогом. Це допомагає основу останній і приборкує блиск, але йти світло. Поверхня з порошковим з похилим інсультів. Ви ж не хочете, щоб помітити щоку волосків. Spritz воду на остаточну обробку, якщо ви турбуєтеся про те, що “порошкові” маскою зовнішнього вигляду.

– Використовуйте матові тіні очі. Морози на зрілих ліній уваги очам шкіри. Палка з нейтральним taupes, коричневі і сірі, а не модним кольором. Див MAC і макіяж Назавжди брендів. Для опустивши кришку шкіри, використовуйте один темно-сірий або коричневий відтінок на всій кришці і в складку. Мені подобається MAC Кірка і кар’єр.

– Водонепроникний олівці для очей. Використання більш світлий колір на нижніх очей лінії, ніж на кришці. Спробуйте Smoothliners Аннабель в Домовик (верхня кришка) та бронзовий (нижня лінія очі – єдине місце, мені подобається мерехтіння). Набір тіней для повік в подібних відтінки, такі як Brun MAC і мульчі. Коли ви лінію, наліт більш широкі олівцем на зовнішній 1/3 частина кришки, щоб дати безопераційної підтяжки очей. Нарешті, вирівняти внутрішню ободом верхнього вічка; старше кришками згорнутися калачиком розкриваючи занадто багато плоті.

– Висячі кришками буде блимати і розмазати туш. Водонепроникний весь час або принаймні на нижніх віях. Для повноти спробувати історія L’Oréal об’ємним.

– Curl вії, щоб відкрити і підняти очі. Використовуйте Shu Uemura від Sephora.

– Визначення рідкісні брови і зник з порошком, що не жорсткий олівець. Брюнетки йти легше, ніж їх волосся; блондинкам йдуть темніше. Див Анастасії брови комплекти, (Sephora). Примітка: Створіть миттєвого підтяжки обличчя щипком і присипкою в більш високий лоб арки.

– Крем червоніє гарні для здоровий блиск, але віночком над тонким шаром чистого порошку контролювати блиск. Мені подобається Blushcreme MAC в “Ladyblush”.

– Червона помада віків жіноче обличчя. Чим темніше помади, тим тонше губи виглядає. Темні кольори
Також кровоточити в лінії губ. І матові помади губи продемонструвати зморшки, в той час як матова надто суха – використовувати вершкове формул. Застосуйте коричнюватий гвоздики, що не жувальна гумка або фуксії. Я люблю хоробрих MAC-адресами. Інші фаворити Оголена Velvet Revlon, в MAC-Цегла-О-ля і мокко.

– Олівці для губ відновити давно втрачену форму губ і пігменту. Нічия трохи за губу для підвищення повноти. Ніколи лінії по всій нижньої губи, оскільки він працює ширше, ніж верхня; гойдатися вгору рано, щоб приєднатися до верхньої губи. Використовуйте природні відтінки для губ, наприклад, # 666 олівець Wet’n Wild і прянощів MAC-адресами.

– Фінальний поради обличчі: з гравітацією, носи стають довшими, оскільки ми старіємо. Dab темно-сірий очей тіні на кінчик носа, щоб подорожувати пішки його і зробити кінчик відступати. Також змішатися навколо і всередині лінії росту волосся, щоб замаскувати стоншення волосся.

Хороший візажист ніколи не буде залишати клієнти відчувають, що вони повинні вирости в їхній зовнішній вигляд. Ми їх експертне керівництво, яке має призвести до позачасовий і класичний вид. Ви можете навчитися бути своїм власним експертом макіяж з невеликою практикою.