Випрямляч волосся для товстих прямих волосся

Я читав навколо форумах для випрямлення волосся і робить деякі дійсно важкі дослідження за деякими популярним випрямляч волосся бренду.

Для людей з товстою, прямий, волосся до плечей, цей тип волосся легко б хворів під час випрямлення. Вони стануть дійсно кучеряві й грубі. Потім волосся трохи важко, щоб випрямити, і завжди доводиться встановлювати високі тепло.

Я читав відгуки на деякі випрямлячі волосся дешевки (Conair, Remington, Гарячі Інструменти) і навіть деякі не дуже дешеві (Чі, Corioliss, Wigo, HAI). Чі працював добре для волосся, але це було не так дивно, як люди стверджували, що це: це повністю висохли волосся, і навіть не отримати або зберегти його таким прямим. Conair з них працюють краще, ніж це! Крім того, точка, вона завжди зламався протягом 7 місяців через шнура (який я чув, дуже поширена проблема).

Я також звузили його до або Соліан або Sedu Випрямляч волосся для покупки. Вони обидва, здається, мають свої плюси і мінуси, особливо після того як я прочитав тисячі відгуків в Інтернеті. Причина, чому я не навесні на Седу, незважаючи на захоплені відгуки, стурбованість з приводу тепла – волосся трохи важко випрямити, і я боюся, Седу може працювати тільки на тонке волосся, а не на товстих волосся. Причина, чому я не піти на Соліан є пластина система (динамічна система вирівнювання). Після читання настільки багатьох відгуках, я виявив, що деякі люди сказали, що системи створює великий розрив, пластини точно не відповідають, це неефективно, і це корчі вашого волосся на кінцях.

Читайте відгуки, перш ніж вибрати випрямляч волосся є гарною звичкою. Для цього, ви можете знав бренд, як на долоні вашої руки і не ваші волосся від пошкодження при використанні неправильного випрямляч для волосся.