нігтем здоров’я поради для кріплення спліт нігті і інші проблеми нігтем

Пройдіться по будь-який великий торговий центр, і ви, швидше за все, з’явиться одна або кілька салон, спеціалізується на манікюр і основних продуктів для нігтя. Існує помилкова думка, що ніготь здоров’я краще залишити до торгового центру “експерти”, але насправді найбільш поширених нігтем такі проблеми, як розкол нігті або нігті тріщини можна легко виправити будинку, якщо ви знаєте кілька простих порад.

Погане здоров’я нігтів може бути викликано цілим рядом факторів, включаючи регулярні контакти з потужними побутовими миючими засобами, надмірне використання для видалення лаку для нігтів, хвороби, або навіть генетичні причини. Наслідком цього є крихкою, ніжною або ламкі нігті, які можуть призвести до господаря нігтем проблем.

Порада № 1: “Краще попередити помилку”

Щоб зміцнити нігті природно, використовуйте гумові рукавички для побутових робіт, і тримати руки з дуже гарячої води. Втирати мазь кутикулу щодня. Покласти на крем для рук після миття рук і перед сном. Намагайтеся не використовувати ваші нігті для викопування і цікавих, і тримати їх подали й заковика безкоштовно. Здорові нігті легко з невеликим “TLC” (ніжною любов’ю) і міра здорового глузду.

Порада № 2: “Остерігайтеся сльоза”

Якщо ви помітили, нігтями розщеплення, розрив або тріщина нігті, негайно їх усунути з кулька миттєвого зв’язку цвях клей. Тримайте клей від ваших очей. Всякий раз, коли клей контакти вашої шкіри, позбутися від нього негайно з рідиною для зняття лаку. Після того, як клей висохне просто подати площа поверхні гладкою.

Порада № 3: “Покладіть Peelers в таємниці”

Для погано нігті нігтем, що, як правило, лущитися або рип, спробуйте Стрічка обертається, які входять у комплекти нігтем. (Це не те ж саме, як “цвях упаковка”, як описано в наступному раді.) Дотримуйтеся стрічки на кінцях нігтів, обрізки стрічки за розміром, потім обмотати краю навколо рад та під вашими нігтями. Закріпіть їх за закінчую рідини в комплекті, а потім відполірувати нігті.

Порада № 4: «задирки хірургії 101″

Задирки є розривом в кутикулу або в шкірі, по сторонах нігтя, індукований сухості, збір, або кусати. Найбезпечніше позбутися задирок, як тільки ви виявити його, поки він не болить або забрудненою. Використовувати чисті, гострі ножиці кутикули і СНиП його близько до його основи. Мийте руки, надіти антибіотиків крем до площі поверхні, захищають її з невеликою пов’язкою, залиште його в спокої! Чи не жувати і тягнути на задирки. Якщо хворобливість збільшується або гною приймає форму, зверніться до лікаря.

Щоб запобігти задирки, надіти гумові рукавички при митті посуду, і використовувати крем для рук часто. Перед сном, масаж в кутикулу маслом або маззю.

Порада № 5: “поганих ідей”

Рідкі отверджувачі, пластиковими наконечниками, лак для упаковки, і накладні нігті можуть стимулювати серйозні алергічні реакції і навіть завдати шкоди нігтям. Насправді багато дерматологи закликають навіть проти їх використання. Якщо ви вирішите намагаються такими методами, щоб зміцнити нігті, переконайтеся, щоб зробити патч тест відповідно до пакетом напрямках. Якщо запалення, набряк або свербіж виникає, не використовуйте продукт!

Лаку може також стимулювати алергічні реакції, але не завжди в безпосередній близькості від нігтя. Червонуватий, свербіж плями могли б вийти на чутливі ділянки шкіри, такі як вік або сторонам шиї та обличчя, порушених у нігтів.

Зміцнення здоров’я нігтів насправді не так складно. Якщо ви готові витратити час і зусилля, найбільш поширені проблеми нігтів можна легко уникнути.