суха шкіра під очима гублять вашу посмішку

Всі частини вашого обличчя повинен загорітися, коли ти посміхаєшся. Але що, якщо ваші очі говорять про інше? Суха шкіра під очима викликає мішки, темні кола, і це як раз взагалі змушує вас здаватися старше, позбавлених сну, і можливо навіть депресія. Я припускаю, що це не так, як ви хочете, щоб люди в своєму повсякденному житті, щоб думати про тебе.

Останнє, що ви хочете почути, коли ви приїдете на роботу вранці … “О, Господи, ти в порядку? Ти виглядаєш так втомився! “. Особливо, якщо ви отримали гарну 8 годин сну. Це досить ніяково, те, що ви дійсно можете сказати? Ні, я чудово себе почуваю, це просто цієї сухої шкіри навколо очей.

Тоді є зустрічі з новими людьми — як дати і клієнтів. Створення сильне перше враження дуже важливо, але що робити, якщо ваші очі виглядають чорними і затонулих? Ця дрібниця може вбити ваші шанси на друге побачення або продажу робляться. Люди судять швидко, а іноді і жорстко, заснованих виключно на зовнішності.

Чи маю я перебільшую? Може сухої шкіри під очима зіпсує, як люди сприймають вас? Так, думаю про це, коли розмова, людина часто дивлячись на ваших очах. Навіть якщо ти посміхаєшся, вони до цих пір зазвичай замикається на ваших очах. Ваші очі є найбільш подивився на частини тіла.

Очі є найбільш дивився і шкіра навколо очей є найбільш чутливою. Цей нещасний комбо викликає багато занепокоєння, коли ви дивитеся в дзеркало. Коли шкіра починає старіти, область навколо очей є першим, щоб показати це. Суха шкіра навколо очей часто потребує окремого розгляду від решти частини обличчя. Загальні крем для обличчя розроблений, щоб не плекати ультра-тонку шкіру під очима.

Так що ви можете зробити?

Ну, в першу чергу, висипатися. Ви не можете очікувати значних поліпшень, якщо ви працюєте на чотири години сну вночі. Немає крем для очей не може подолати це насильство. Ви будете виглядати як зомбі на цьому трохи відпочити і не дарма. Сім чи вісім годин на добу є обов’язковим для здорових очей (і живим розумом).

Далі, подивіться в очі по догляду за шкірою, зокрема, продукт, який виправляє сухої шкіри навколо очей. Зосередитися тільки на інгредієнтів у продукті. Один інгредієнт у контурній гель для очей я використовую називається Eyeliss. Кажуть, буде широко використовуватися серед голлівудських знаменитостей. Eyeliss було клінічно доведено, щоб зволожити шкіру і підняти темних кіл під очима дуже швидко.

На моєму сайті, я обговорюю інших потужних інгредієнтів для боротьби з сухої шкіри під очима. При правильному косметичних продуктів очей, Ваші очі знову буде як світиться, як ваша усмішка.