Ліпосакція рішення для працевлаштування

В умовах економічного спаду, деякі люди будуть приймати нестандартні ходи, щоб отримати перевагу на суперникам роботу. Сьогодні це, здається, включає йти під пластиковий ніж хірурга, щоб зробити краще перше враження на потенційних роботодавців.

А може бути, він повинен прийти, як не дивно, після того, як дослідження було опубліковано нещодавно з Американського товариства пластичних хірургів, що виявили, що жінки думають, що косметична хірургія може бути перевага в отриманні роботи.

Пластичні хірурги бачили їх загальне скорочення бізнесу в умовах поточного економічного спаду, але вони бачили наплив пацієнтів в спеціально для процедур, щоб допомогти їм виглядати краще і відчувати себе більш впевнено на ринку праці.

Можливо, одна з причин цього сегмента хворих збільшилася так різко тому, що багато більше літніх вступаємо в пошуку роботи знову після втрати пенсійних фондів на фондовому ринку торік.

Багато з людей, які звертаються з пластичної хірургії просять процедури, як віко підйомники, підйомники шию, і ботокс, які допоможуть їм виглядати молодше і свіже та більш привабливою серед всіх конкурентів багато роботи. Але є ще інші, які приїжджають за грудними імплантатами і ліпосакція як засіб створення на малюнку справа, щоб піти з свіже обличчя.

Схоже, що в деяких випадках ці косметичні НПВ і защипами дійсно робить трюк, особливо серед людей середнього віку і старше натовпу. Коли вік починає позначатися особливо на повіках і інші області обличчя, пластична хірургія може бути відмінним способом, щоб виглядати молодо, достатньо, щоб бути частиною конкуренції, яка ще багато років, щоб дати в робочій силі.

Ось як вони працюють: підтяжка шиї видаляє надлишок шкіри від шиї, створюючи більш окреслене підборіддя і шию, і розгладження зморшок для набагато більш молодий вид. Ця операція також може усунути такі речі, як подвійні і потрійні підборіддя.

Веко підйомники аналогічні таким чином, що вони позбутися від додаткових шкіри у верхній частині повік або мішки під нижньою кришками. Це дивно, як багато ця проста процедура може зменшити поява віку і втоми. І тоді, звичайно, є ботокс, ін’єкції, які тимчасово паралізує м’язи під шкірою обличчя, що зморшки причину. Це може допомогти повніти впали духом визначених районах і згладити сигнальним лініях віку.

А для тих, хто збирається трохи більш інтенсивний є ліпосакції. Хоча це не є ефективним чи рекомендований метод серйозна втрата ваги, ліпосакція може ще видалення стійких кишені жиру в животі, руках, шиї, стегнах, сідницях і в багатьох інших місцях, коли ці області є стійкими до дієти і вправ.

Пластичний хірург робить дуже маленькі розрізи в потрібному регіоні і використовує крихітні трубки всмоктування називається канюлі, щоб розбити, а потім видалити небажані жирові відкладення. Ефект стрункішою жорсткі поява в постраждалих районах тіла.

Це завжди було так, що ви повинні спробувати дивлячись на всі сто при прийомі на роботу і збирається на інтерв’ю, але ця ідея, можливо, взяли на себе абсолютно новий глибиною в поточному економіку вниз. Хоча немає ніякої гарантії, що наявність пластичної хірургії виконуються буде ключем до посадки на своєму місці, люди, звичайно, повідомляють про більш високий рівень довіри після операції. Можливо, знову проявлена ​​впевненість, що має значення врешті-решт!