як отримати кращий загар для вашого весілля, випускного вечора або іншого важливого події

Деякі випадки вимагають для вас, щоб виглядати абсолютно кращими, і не чим іншим як досконалість не повинно задовольнити вас. Що “буде робити” в інший час просто не досить добре в ці моменти.

Ось чому, якщо ви одружитеся, збирається випускного вечора або є інші, дуже важливі функції, очікування на засмагу вийти відмінний також буде дуже високим.

Є кілька кроків, які необхідно вжити, щоб переконатися, що поганий засмага спрей не зіпсує ваш день:

1. Якщо ви ніколи не були раніше засмага, переконайтеся, що у вас є суд за кілька тижнів до цього випадку. Ви не знаєте, як ваша шкіра буде реагувати на рішення. Хоча шанси
йти помаранчевий дуже віддаленим, як би ви себе почували, якщо це сталося в день вашого весілля або випускного вечора? Страшно!

2. Тримайтеся подалі від темного засмаги. Отримати самого світлого відтінку можливо. Ви хочете, щоб зосередитися бути на вас і що особливу сукню. Засмага повинен бути невидимим, додавши, просто “світяться”.

3. Якщо ви носите білі або дуже світлі сукні, знайти салон, де вони мають дуже мало або взагалі не бронзатор в розчині. У багато людей бронзатор буде потрапити в пори і коли вони потіють, вона забарвить плаття, іноді назавжди.

4. Будьте особливо обережні у вашій підготовці перед засмагою. Відлущування дуже добре з належної продукції, і застосовувати захисний крем на всьому протязі Вашої руки і ноги перед спрей для засмаги.

5. Купити підправити рішення і засмага розширювач і дізнатися, як їх використовувати, щоб відновити і продовжити Ваш загар далеко попереду нагоди. Повірте мені, у дні, безпосередньо перед вашого весілля, і відразу після, ви будете мати інші речі на розумі, а потім навчання новим навичкам.

6.Make впевнені, що у вас є свій загар зроблено в тому ж салоні, тим же технік (якщо у Вас є це аерографом, а не в кабіні) і використовуючи те ж рішення, протягом
пробної (якщо вам сподобалося, звичайно).

7. Якщо ваше дослідження не вийде так велика, як ви очікували, спробуйте інший салон, з використанням різних рішень. Це як з будь-яким косметичним; якщо один не підходить вашій шкірі, просто подивіться на те, що буде.

Засмага для весілля, випускного вечора або будь-якого іншого особливого випадку чудова ідея, якщо ви дізнаєтеся, як зробити це правильно. Це зробить ваші волосся блищать, очі іскряться і дати вам найбільш
блискучу усмішку.

Витрат і зусиль дуже мала в порівнянні з казкові вигоди.