цікаві факти про японському по догляду за шкірою

Давнє японське рішення по догляду за шкірою може бути відповіддю на підвищення твердості, розгладження зморшок і затримки ознаки старіння. Вона називається Wakame ламінарії. Дозвольте мені розповісти вам про його історію і як вона працює.

Традиційній азіатській медицині тримає Вакаме з великою повагою. Він був використаний для очищення крові і покращувати кишкову сили. Це наносили місцево для лікування пошкодженої шкіри і волосся. Це іноді згадується як “хранитель краси”.

Його їдять в сирому і вареному. Зелень мати тонкий солодкий аромат і часто подається з рибою. Якщо ви подивитеся на поживну цінність одні, ви повинні розуміти, що ця японська лікування по догляду за шкірою є унікальним.

Овочеві джерел EPA, омега-3 жирні кислоти, рідкісні. Більшість риб багаті EPA omega3s, але більшість овочів містять ALA, який може бути перетворений в EPA і інших жирних кислот з довгим ланцюгом, але цей процес відбувається повільно і неефективно.

Вакаме багата EPA, а також кальцій, натрій, тіаміну і ніацину. Всі ці важливі для здоров’я шкіри. Жирні кислоти, як EPA, є основним компонентом шкірного сала, природної вологості шкіри. Кальцію і натрію допомагають підтримувати вологість шкіри баланс і пружність. Вітаміни групи В, тіамін і ніацин, заспокоїти і зменшити запалення.

Крім його поживну цінність, ламінарія було показано в лабораторних інгібують продукування ферменту, відомого як гіалуронідази. Фермент розщеплює рівень гіалуронової кислоти, яка має важливе значення для підтримки еластичності шкіри, гладкість і тонус.

Коли ми стаємо старше, рівень гіалуронової кислоти починає зменшуватися. Результат провисання, зморшок і навіть темні кола під очима. По, пригнічуючи розпад амінокислот, японський рішень по догляду за шкірою містять Вакаме може запобігти втратили твердість, зменшити темні кола і зморшки допомогти залікувати.

Недавні дослідження також показали, що ламінарія містить склад, названий Сульфатовані polyfucose. Це антиоксидант, як речовина, що захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання та забруднювачів навколишнього середовища.

Один з кращих компаній прийняло Вакаме і з’єднав його з білком-пептиди, коензим Q10, природний вітамін Е, масло виноградних кісточок і екстракт маракуї для створення денний крем для жінок, який надає всі необхідні поживні речовини, необхідні для клітинного відтворення і ремонт .

Давньої японської таємницею догляду за шкірою є не секрет, і багато компаній намагаються їздити на хвилі цього ефективного інгредієнта включаючи інгредієнти, які перераховані як екстракт водорості, ламінарія або водорості. Ці рослини можуть бути в тій же сім’ї, але вони не Вакаме.

Вони можуть бути до деякої міри корисними, оскільки вони мають деякі поживну цінність, але тільки сорт, який, як було показано захисту рівня гіалуронової кислоти вакаме. Інший порада полягає в наступному. Більшість компаній, які включають в себе білок-пептидами і вітаміном Е використовувати синтетичні версії, тому що вони дешевше і простіше купити. Тільки натуральні речовини гарантовано безпечна. Так що це ваш японський урок по догляду за шкірою протягом дня.