пластика повік популярні серед чоловіків

Жінки були йти під ніж, під лазером або з видом на голку протягом багатьох років для підвищення їх зовнішній вигляд і боротися з руки часу. Але, у них є компанія в клініці в ці дні, тому що чоловіки звертаються за допомогою за допомогою пластичної хірургії теж. Чоловіки шукають більш гладкою вишуканий вигляд в їх особі і хочете виглядати худий і сексуальні теж. І немає нічого поганого в тому, що. Сотні тисяч людей прагнули деяких видів косметичної процедури з пластики Ботокс в 2007 році. Так що, хлопці, робите?

Найпопулярнішою процедурою серед чоловіків за даними Американського товариства пластичних хірургів (АСПС) 2007 статистика носа. Історично склалося так, слабкий Petite ніс на людину виливає слабкість і жіночність. Хлопці хочуть сильного, думаю, римські статуї, ніс. Цікаво, що пластика повік є другою найбільш популярною з ліпосакції зайнявши третє. Мішки і зморшки під очима дійсно вік особи і зробити вас втомлений вигляд. Позбутися від них змінює весь ландшафт обличчя і дійсно освітлює його. Ліпосакція значить, вам не доведеться жити з сумки більше. Це також допомагає контур черевної області. Одна процедура, яка однозначно самець або гінекомастії чоловіків зменшення грудей. Це четвертий найпопулярніший і не без підстав. Збільшити груди у чоловіків не рідкість, і вони викликають всі види фізичних і психологічних проблем. Чоловічий операції по зменшенню грудей дозволяє чоловіку повернути частину впевненості в собі і змусити їх відчувати себе як чоловіка знову.

Але, це не тільки хірургічні процедури, які користуються популярністю. Хлопці вибирають для неінвазивних косметичних процедур, а також. Знову ж, відповідно до ASPS, 6% від ботокса процедур, що виконуються в 2007 році для чоловіків. Так, чоловіки поспішають в клініку для обіду вибирають мене теж. Вони також надають мікро дермабразія, пілінги та отримання відбувається під лазер для видалення волосся і омолодження шкіри.

Сиве волосся можуть зробити хлопцеві виглядати видатним і навіть сексуально, але зморшки і вікові плями ніяк. Як і жінки, чоловіки роблять те, що пошкодження шкіри, як не носити сонцезахисні креми і диму. О, і вони, ймовірно, є дієта вищого вмістом насичених жирів і транс-жирів. Коли вони старіють, єдиний спосіб звернути назад збиток з косметичною процедурою. Це не просто професійне, хлопець у костюмі, який працює на Уолл-стріт, шукаючи косметичної допомоги. Хлопці сходження телефонні стовпи, хлопці водіння танків, а також генеральним директором усе більше уваги приділяти своїй зовнішності і робити те, що вони можуть, щоб повернути назад стрілки часу.

Слухайте хлопці. Перед тим, як відправитися на пошуки трохи молодості омолодження тіла або аксесуар, переконайтеся, що ви робите вашу домашню роботу. Перевірка параметрів вашого хірурга і переконатися, що він є сертифікованим пластичним хірургом. Якщо ви виберете для неінвазивних процедур, або пластичний хірург або дерматолог це зробити. Хірургії чи ні, все може піти не так. Ви ж не хочете виглядати так прокинувся після пластики, що ви не можете закрити очі.