зберігаючи вінірів в хорошій формі

Багато людей бояться, щоб отримати вінірів, як вони побоюються, що їх зміст може бути біль. На щастя, це зовсім не так. Стоматологічні вініри можуть бути збережені з дуже мало зусиль з вашого боку. Ви знайдете, однак, що вони можуть зажадати трохи звички регулювання.

Здебільшого, вінірів повинна розглядатися як ваші власні зуби. Це означає, що чистити зуби щіткою і зубною ниткою їх кожен день. Якщо чистити зуби щіткою і зубною ниткою ваші зуби на щоденній основі, є рідкістю для вас, ви повинні переглянути отримання вінірів. Ви побачите, що ваші інвестиції будуть йти в туалет швидше, ніж ви можете сказати Colegate.

Тепер перейдемо до частини, яку багато хто засуджує – звичка регулювання. Подобається нам це чи ні, вінірів буде потрібно налаштувати свої переваги в їжі. Так як вони кілька тонких, ви ризикуєте розриву їх у тому випадку, якщо ви споживаєте тверду їжу. Найкраще поговорити з вашим косметичного стоматолога про продукти, які дозволені і не дозволяли, щоб споживати. Трохи спойлер – серед жорстких продукти включають в себе яблука і карамель.

Якщо будь-який з перерахованих вище звучить трохи страшно для вас, ви повинні серйозно переглянути отримання вінірів. Майже в $ 1 000 зубів, вініри заслуговують того, щоб ставитися з граничною обережністю і турботою. Просимо вас, щоб чистити зуби щодня не просить багато, але зміна звичок харчування може бути проблемою для багатьох. До прийняття остаточного визначення, бажано, щоб вам проконсультуватися з вашим косметичний стоматолог. Він або вона зможе більш детально висвітлити всі, що входить у підтримання вашого вінірів.