відсіч віку на вашій шкірі

Наша шкіра є одним з основних органів в нашому організмі, але на відміну від більшості з них, наша шкіра постійно піддається впливу різних ушкоджує зовнішніх факторів, які викликають його до швидкого старіння та розробити більш проблем. Зморшки є однією з основних проблем шкіри. Тим більше для людей, чия кар’єра в значній мірі базі на імідж вони зображують.

Сучасне суспільство є нав’язлива ідея з молоддю, і з ТБ і друкована реклама, що показує тільки найкрасивішою і ідеальною шкірою, ми ненавмисно піднялися стандарти досконалості і зробила його дійсно важко для людей, щоб досягти. Є багато прийоми, якими користуються експерти шкіри, щоб дати відсіч віку в нашій шкірі. Більшість з цих методів були використані з давніх часів, все з тією ж метою запобігання зморшок і переконавшись, що шкіра виглядає молодою і здоровою.

Ледве стримуючи віку на нашій шкірі не повинно бути складно. Після цих кроків буде переконатися, що ваша шкіра буде виглядати молодше і здоровіше, – не кажучи вже про більш сяючою і привабливою на дотик.

На мить погляд молодшого миття, використання і льоду

Цей трюк дуже легко зробити, але це один з найефективніших способів омолодження шкіри і допомогти їй досягти здоровий блиск. Все, що вам потрібно зробити, це отримати два кубики льоду, пропустити їх через ваше обличчя ніжним. Будьте впевнені, ваше обличчя рівномірно отримує відчуття охолодження з льоду, це дозволить розслабити лицьові м’язи і зняти напругу на вашому обличчі. Це також допоможе у справі поліпшення притоку крові до шкіри, що робить його виглядати здоровим і молодшим.

збільшити споживання омега-3

Омега 3, речовина, знайдена в здоровому м’ясо риби, є новим джерелом молодості, на думку більшості експертів шкіри. Онежський 3 допомагає в майже всіх функцій в нашому організмі, від поліпшення нервових імпульсів правильно регулюють ліпідний нашої шкіри рівнях, забезпечення того, щоб наша шкіра зневоднена правильно, щоб запобігти передчасному старінню. Беручи багатших омега-3 продукти можуть покращити наше здоров’я багато – і з цим поліпшення здоров’я нашої шкіри.

пити більше води

Боротьба віці від показу на нашій шкірі може бути жорстким. Добре, що одним з рішень, які можуть допомогти нам те, що ми є багато. Пиття великої кількості води дуже необхідно, якщо ви хочете, щоб виграти війну проти зморшок. Наш механізм зволоження шкіри дуже сильно залежить від харчування організму води. Вода є одним з основних речовин наш організм складається з і постійно оновлюємо нашу гнучким значно підвищує шанси нашої шкіри, якщо ремонт і обслуговування своїх сяйво молодості. Питна вісім (8) склянок води в день може запобігти зневоднення і сприяти регенерації клітин, щоб веде до необхідності міцної шкіри з сяйво молодості.

зволожуйте шкіру регулярно

Зволожуючий дуже важливо бореться з ознаками старіння. Знайти без масла, без комедонов зволожуючий крем, щоб зберегти шкіру м’якою і еластичною на дотик. Людям з жирною особи схильні пропускати застосування зволожуючих але те, що вони не знають, що є велика різниця між нафтовими вологу з нашої шкіри і чистої вологою, що більшість зволожуючих кремів на ринку пропозиція. Шкірне сало або олія знайти в наші обличчя, може засмітити пори нашої, коли змішується з бактеріями і залишки мертвих шкіри накопичені його поверхню шкіри.

Пошук безмасляний зволожуючий крем, який відповідає вашому типу шкіри може значно знизити ризик забиті пори і в той же час, акуратно підтримувати оптимальний рівень вологи в нашій шкірі. Я не можу не підкреслити важливість зволожуючих засобів для запобігання зморшок. Це дуже важливо в боротьбі з ознаками старіння. Зморшки і нерівний тон шкіри і текстури можуть бути простежені за відсутністю належної гідратації шкіри.

Є багато зволожуючих засобів на ринку, які можуть задовольнити будь-якого типу шкіри, не бійтеся спробувати їх, але не забудьте вибрати той, який масла. Зволоження повсякденному і завжди застосовувати крем для засмаги крем під макіяж, якщо ви думаєте, що ви будете зазнавати впливу сонця.

уникати стресів і медитувати

медитація може значно поліпшити спосіб нашого тіла регулює сам себе. У більшості людей медитації було доведено, щоб створити внутрішній мир і благополуччя. Як уникнути стресу і медитації може значно збільшити наші шанси в боротьбі зі зморшками, тому що вони можуть значно послаблювати наші тіла і поліпшення нашої імунної системи – це загальна думка серед ченців і вчених, які вивчають вплив медитації. З медитацією, можна навіть регулювати його / її температура тіла, яка є чимось раніше вважався тільки вегетативні процесу.

Розслаблююча дійсно допомагає у багатьох відношеннях і в боротьбі з негативними наслідками старіння, можна дійсно використовувати переваги медитації може запропонувати. Шкіра експерти помітили, що люди, які регулярно медитувати, як правило, мають ауру, яка випромінює світ від них. Хоча це може звучати як поп-психології, але дослідження показали, що медитація, хоча б на кілька хвилин кожен день, може допомогти організму підтримувати рівновагу – те, що зміцнює наш організм і допомогти йому справитися, коли виникає стресова ситуація.

Проблем старіння, яка викликає багато фізичних і емоційних змін, які негативно позначатися на тілі, можна легко боротися, якщо ми в змозі випробувати регулярні моменти спокою і релаксації. І не забувайте, що викликає більше хмурячись зморшок, ніж посміхатися. Тому одним з найбільш збережених таємниць у веденні війни проти старіння – не дозволяйте йому дістатися до вас, сядьте, розслабтеся і насолоджуйтеся все це по телевізору (це також допомогло б багато, якщо у вас було омолоджуючі маски в той час як ви робите це).