Як я можу позбутися герпесу швидко – як лікувати герпес швидко і безпечно

Просто як я можу позбутися герпесу швидко? Я читав, що лак для нігтів для видалення лікує герпес досить швидко, так що я застосував його кілька разів, в перший раз протягом двох хвилин, тримаючи Q-Tip на моїй верхній губі. Потім я прочитав мені довелося злити його, а потім застосувати NPR до хворого. Він не робив багато чого перетворення, біль все ще там, і мої губи налетіли трохи більше теж. Як я можу позбутися цього герпес найближчим часом, і мої великі губи? Який найкращий лікування там? Як я можу позбутися герпесу швидко?

Якщо у вас також є потворні герпес, що ви хочете позбутися, то ось декілька порад для вас. Перш за все, ви палко болить Вт / зняття лаку. Купити Abreva в аптеці. Це дорого для дуже маленької трубки, але це допомагає, ESP. При використанні при перших ознаках. Це ніхто не збирається довше гоїтися через те, що ти це зробити. Ніколи не стиснути його, тому що він буде поширюватися. Це викликано вірусом. Ви повинні тримати його в чистою, сухою і використовувати крем. У важких випадках, необхідно отримати рецепт на Валтрекс від лікаря.

Додаткові поради Як лікувати герпес швидко і безпечно, я б сказав вам запобігти це, в першу чергу! Коли ви відчуваєте біль на найближчі приймати лізин, ви також могли б прийняти зараз. Я беру в два рази більше на етикетці. Я поклав мазок олією чайного дерева, дайте йому висохнути, а потім чистою алое на хворе ймовірно, три рази на день. Баланс санувати / зволожувати складно. Я використовую льоду в мочалкою пару раз для області, навіть якщо я не бачу, може бути набряк і парацетамол, якщо я починаю хворіти.

Зазвичай весь герпес еволюції займає 3 дні і він порізав собі час загоєння в два рази і дешевше, ніж в аптеці лікування. Існує також бальзам для губ в білий горщик Вт / жовта кришка, яку я використовував замість алое пару разів. Я також використав гель дезінфікуючий засіб для рук, а потім алое, але ці альтернативні результати були не настільки продуктивними. До речі, я думаю, що рідина для зняття лаку є токсином і може всмоктуватися в шкіру, особливо відкрита рана. Стоматологи і, можливо, фармацевти matchlike палички для припікання погано болить.