Підтяжка зросла популярність протягом багатьох років

Пластика являє собою пластикову процедура хірургії статевих губ, які є зовнішніми складки шкіри навколо вульви. Пластика включає відновлення статевих губ, щоб допомогти їй виглядати більш естетично і відчувати себе більш комфортно.

На додаток до скорочення розміру статевих губ, процедура благоріят також може бути виконана на ремонт статевих губ після травми або пологів. Після пологів статеві губи може стати трохи перекрученою, тому процедуру Підтяжка використовується для зміни форми статевих губ до своєї попередньої форми.

Методи, доступні для хірургів просунулися різко за ці роки, у той час робила тільки можна повторно форму статевих губ за допомогою загальних інструментів, але тепер хірурги використання лазерів, які є більш ефективними і точними, ніж звичайні інструмент, який використовується, щоб бути.

Пластика вушної раковини робиться, поки пацієнт знаходиться під місцевою анестезією. Повідомлення хірургії, пацієнти можуть відчувати певний набряк і легкий дискомфорт, проте вони обидва пішли зазвичай через тиждень, так що ви можете почати бачити і відчути переваги майже відразу ж.

За останні кілька років, Підтяжка зросла популярність. Невелика Підтяжка потрібно за функціональним або естетичних міркувань, і багато пацієнтів до лікування скаржаться, що подовжені статеві губи викликає біль під час тренування, статевого акту або під час тривалого сидіння, і Підтяжка є найбільш ефективним способом лікування всіх цих проблем в одному процедури.

Якщо ви відчуваєте, що Підтяжка може бути лікування для Вас, щоб видалити небажані статеві губи і повторно форму їх більш естетично виглядати, то не соромтеся в контакт з вашим хірургом для консультації про те, Підтяжка це шлях вперед для вас.