Новорічну красуню резолюцій для лицьової пластичної хірургії пацієнти

“Оскільки економіка продовжує поліпшуватися, попит на підтяжку обличчя та інші лицевої хірургії омолодження збільшиться”, сказав ASAPS у звільненні її пророкування промисловості на 2011 рік. “Non-хірургічної процедури для обличчя омолодження також побачимо деяке зростання, але люди, які відкладали операцію протягом останніх кількох років, тому що економіка буде готова до золотого стандарту в омолодження обличчя в 2011 році.”

Якщо ваші плани на 2011 рік проходить лицьової пластичної хірургії або будь-яку іншу косметичну процедуру, Гарсія лицьової пластичної хірургії і Reviva Medical Spa є краса кілька новорічну резолюцію порад, які допоможуть вам підготуватися і підтримувати ваш прекрасний результат.

“Дослідження показують, що, по величезній націнці, резолюції трійку Новий рік втрачають вагу, починаючи програму вправ і nixing курінні”, говорить д-р Роберто Гарсія. “Всі ці три відмінні способи допомогти пацієнтові підготуватися до лицьової пластичної хірургії або менш інвазивні косметичні процедури”.

Втрата ваги показує першу в обличчя і шкіру може залишити вільним. Отже, якщо ви плануєте втратити значну кількість ваги, зробити, перш ніж планувати свої підтяжки обличчя для досягнення найкращих результатів.

Куріння, будь то активний чи пасивний, пов’язаний з легенями і серцем умови, які підвищують ризик пацієнта ПЕРІОПЕРАЦІЙНОЇ і післяопераційних ускладнень і робить їх більш сприйнятливими до ускладнення, пов’язані з анестезією. Крім того, некурці заживають швидше і менш схильні до утворення рубців.

Фізичні вправи і багата поживними речовинами дієта допоможе вам зцілити швидше і дає вашому обличчю здоровий рум’янець. Ваша дієта повинна включати в себе багато води, білка, фруктів і овочів, і бути з низьким вмістом жирів, солі і цукру.

Інші поради включають регулярний догляд за обличчям, вітамінні й мінеральні добавки по догляду за шкірою і рутини. Reviva Гарсія лицьової пластичної хірургії в Medical Spa пропонує широкий спектр розкішних процедур для обличчя і пілінги, які залишають шкіру гладкою, здоровою і енергійною. Вони також проводять кілька верхній полиці лінії по догляду за шкірою рецепт систем в тому числі Belladerm-Rx і Obagi Medical. І Reviva Anti-Aging Вітамін лінія включає в себе вітаміни, які допоможуть вам підготуватися до підтяжку обличчя або інші процедури і зберегти результат. Пацієнти, які приймають ці добавки повідомляють про менше синці і набряки, і короткий відбудовний разів, ніж ті, хто цього не роблять.

Сповнені рішучості бути вашим найкрасивішим вам в цьому році! Зателефонуйте Гарсія лицьової пластичної хірургії в 904-247-8522, щоб запланувати консультацію сьогодні.