ВПС – кінцева lowdown_ коротку історію ВПС

Ви хочете, щоб уся ця історія позаду ВПС? Сексуальні секрети того, як глобальний супербренду народився? Ну про все по порядку, перш ніж захопитися, давайте кілька речей прямо. GHD є британською компанією, і навіть більше того, його компанія Йоркширі.

“О” Ек “Ми чуємо вас говорять, і ви будете праві. Будучи істинним компанії Йоркшир, історія GHD (або Jemella Ltd вони відомі в неділю) заснований на важкій роботі в t’forefront глобального догляду за волоссям.

Все почалося, коли решта з нас просто подолання нашого тисячоліття торжества. Як колективне похмілля очищена, мало хто знав, що революція була просто відбуваються, повстання в світі по догляду за волоссям, який повинен був вигнати погані дні волосся назавжди і створити рух, який буде тривати, щоб стати з часом новим релігія для волосся!

Коли перше керамічне залізо випрямлення волосся була прибув до Великобританії, ніхто ніколи не бачив нічого подібного. Будучи екс-перукар для верхнього салону, Роберт Powls, людина, яка до цього відбулося приз володіння, знав багато, коли справа дійшла до волосся. Переконаний, що він був на переможця, він і двох бізнес-партнерів придбала права на продукт, назвав його хороший день волосся («ВПС») випрямляч волосся і почав торгувати.

Почнемо з того, більшість перукарів думав, що вони жартують, коли вони сприяли GHD випрямляч для волосся з роздрібною ціною майже 100 фунтів стерлінгів! Проте, незабаром ВПС був мучачи дюймів колонки варто похвали від провідних редакторів краси і зірок кіноекрані. У Євангелії від GHD розповсюдження, так і зробили попиту. Легенда свідчить, що божевільні клієнти калатало на складі двері, намагаючись підкупити співробітників і навіть спробувати, зламати – тільки, щоб отримати в свої руки нову пару випрямлячі для волосся.

Практично без реклами не витрачати, ВПС досягли культового статусу в неймовірно короткий період часу. Люди, які володіли ВПС поклонилися йому і твердо вірили, що їх нове залізо волосся були здатні чудеса.

Оскільки ці безтурботні дні, ВПС став одним з найбільш шанованих брендів у світі, заробляючи нагороди зліва, справа і в центрі. Численні GHD продукти були запущені від задньої частини GHD випрямляч для волосся, в тому числі ВПС Salon Styler (часто на прізвисько “ВПС широкий») і міні-ВПС стайлер (який був першим ВПС, спрямованих на догляд ринку чоловічих). Зовсім недавно, GHD рожевий, обмежений тираж чистих / темний і тепер різдвяний подарунок Фіолетовий набір бачили ВПС встановлюють майже unassilable позиції у верхній частині тепер зростаючий ринок для професійних випрямлячі волосся. Є тепер багато наслідувачів, але жоден з них не близько не може зрівнятися, не кажучи вже перевершити ВПС як найкращі і найбільш відомий бренд випрямлячі для волосся в світі!