LASIK очної хірургії вартість

Операція LASIK очей ціна знизилася за останні кілька років, цей тип лазерної хірургії ока, проводиться з метою полегшити особам залежність від окулярів або контактних лінз. Ця процедура є найвідомішою як LASIK, акронім для лазерної допомогу в кератомилез. Вона спеціалізується і процвітає в короткозорою випадках хоча далекозорістю випадках як і раніше мають високу швидкість поліпшення зору і чіткість в полі зору. Більше 90% хворих може досягти 50-100% суми бачення оновленої. 98% людей, за всіх умов, які беруть на операцію, можуть на законних підставах керувати автомобілем без необхідності окулярів або контактних лінз. Багато людей вважають, що операція LASIK очної ціна незначна, якщо зіставляти з дискомфортом відчувають люди, які носять окуляри.

Процедура навряд чи серйозним, хоча, як і будь-яка інша операція, побічні ефекти дійсно відбуваються, але клінік настільки впевнені в успіху цієї операції навряд чи це занепокоєння. Операція коротка і безболісно. Ексимерного лазера використовується, щоб зменшити нерегулярні формування рогівки так, щоб світло правильно фокусується на сітківці, що покращує зір і призводить до більш чітке зображення. Це займе близько 20-30 хвилин в процедурному кабінеті, і ви тільки повинні залишатися в клініці протягом близько 1 години. Місцевий очі анестезуючі краплі застосовуються знеболити очей до процедури і після цього ясно, щит-як контакти будуть розміщені на очі, щоб запечатати рогівки, а потім видаляються під час другого відвідування на наступний день. Є негайний результат настільки, що, коли ви виходите з операції ви зможете побачити вже чітке, хоча за 4 доби рекомендується до повного ефекту від операції відзначені, як рогівка займе 3-4 дні до регенерації. Операція повинна викорінити необхідність окулярів і контактних лінз, а якщо не значно зменшити потребу в них.

Ідея зміни рогівки, щоб поліпшити зір у людини, як тільки воно погіршилося був вперше відзначений в 1940 році, а до 1992 року ексімерлазерних вже діяла на людей з різними проблемами зору. Більше мільйона людей в усьому світі не мають вжиті LASIK очної хірургії, неосяжність з них дуже задоволені результатами і рекомендували б і повторити його.

Прикінцеві Чи LASIK очної хірургії є рішенням для вас має деякі обмеження. Ви повинні бути старше 18 років, і якщо ви перевищили 55 років, це має бути зазначено в клініці й інші рекомендації можуть бути зроблені, хоча переважна більшість людей старше 18, що не має медичної умовам і іншим загальних питань охорони здоров’я повинні бути тонкою, щоб зробити операцію. Поїздка в обраній вами клініки надання LASIK очної хірургії надається до операції, щоб завершити, що це хороший варіант для вас на вибір у поліпшення Вашого зору і, звичайно, що їх Lasik очної хірургії ціна знаходиться в межах вашого бюджету.