HairMax Лазерна гребінець з НИЛИ (терапія лазерним рівнем)

Може бути, ви бачили рекламу з хлопцем просто чистка його волосся і кисть, що випромінюють червоне світло. Диктор може говорити … “Пані та панове, ви втрачаєте волосся, це нудно, мляві, ламкі? Тоді спробуйте HairMax Лазерна гребінець. Це FDA затверджених!” Або, можливо, ви Популярні новину на CNN або ABC говорять про лазерної гребінцем гребінець. Може бути, ви навіть читати про це в TIME Magazine і з’ясували, що це останній гаджет, який повинен зупинити випадіння волосся і виростити допомогою волосся.

Ця гребінець HairMax Лазерна Огляд скаже вам логіку, як вона працює, незалежно від того, що це безпечно і чому компанія може зробити вимоги зупинки випадіння волосся і допомагає вашому волоссю не тільки виростити, купити виглядати здоровою і енергійною.

Лазерна гребінець або щітка (є багато на ринку) використовує низький рівень лазерна терапія (НИЛИ). Низький рівень лазерної терапії використовується вже більше 30 років для всіх типів стану здоров’я, в тому числі зупинки випадіння волосся і ріст волосся. Ще кілька років тому, якщо ви хотіли використовувати НИЛИ для випадіння волосся ви не повинні були піти в спеціальний салон краси або СПА і ваші волосся, оброблені професійними. Ці салони знаходяться по всій Європі і люди використовують це лікування протягом багатьох років. Це дуже дорого і забирає багато часу, але дали результати. (Вам доведеться відвідати салон кілька разів на місяць, щоб випробувати позитивні результати).

З винаходом лазерної гребінцем або лазерна кисті, тепер ви можете мати всі переваги лазерної терапії Низький світло в портативних гребінь / кисті пристрій і використовувати його в приватному житті Вашого будинку 15 хвилин на день, 3 рази на тиждень.

Низька освітленість Лазерний рівень є повністю безпечним, як вважається з контролю за продуктами і ліками (FDA). Це безпечно, бо не виділяє тепло, яке лазер високого рівня робить (який використовується в інших медичних процедур).

Логіка, як це працює пояснюється тип низькою лазерного світла, який використовується для пристрою. Цей єдиний промінь світла проникає в клітини вона спрямована на і дає клітинам енергію, яку вони потрібні (всі речі повинні енергії). Лазер низькою важіль лазерних гребінок світло збільшує приплив крові до волосяних цибулин. Коли ця енергія постійно використовується, клітини починають омолодитися. Це як зарядка батареї.

Comb Лазерна гребінець була розроблена в Сіднеї, Австралія і був названий журналом Тайм в якості одного з “винаходів року. Розробники побіг обширних клінічних дослідженнях. Їх дослідження показали, що 93% учасників (чоловіків і жінок), віком від 30 до 60 спостерігалося збільшення товщини волосся (термінали), коли вони використовували HairMax Лазерна гребінець. Їх середній число кінцевих волосся на квадратний сантиметр збільшилася на дивовижний 19 hairs/cm2 протягом шести місяців досліджень.

FDA схвалило гребінцем HairMax Laser ® для просування росту волосся у чоловіків з андрогенної алопеції у січні 2007 року. Ми повинні мати на увазі, що FDA не схвалює продукти росту волосся часто. Насправді, є тільки два інших продуктів затверджений FDA для просування росту волосся. Ось чому Comb Лазерна гребінець компанія може зробити свої претензії на рекламу пристрій для відновлення росту волосся, запобігання випаданню волосся і омолодження волосся.

З усім увагою на гребінці HairMax Лазерна багато станції новин, місцевих і національних поставити його на тест. Як приклад дві станції новини вимовив наступну відгуки на пристрої:

Майамі, Флорида 10 новин нещодавно повідомили, що одна людина, який використовував лазерна гребінець протягом 8 тижнів була 50%-відсоткове збільшення кількості волосся. Новини репортера Майамі Доповідач також додав, що як тільки людина починає використовувати Лазерна гребінець, вони повинні продовжувати використовувати його на невизначений час зберегти і продовжити результатів.

Dateline NBC вирішила провести свою “ненаукових” експерименту. На громадських засадах, контролюється дерматолога вибрали для спостереження за «експеримент», використовував гребінку
регулярно, як наступні напрямки компанії протягом шести місяців. Дерматолог повідомили добровольців показали “істотний” ріст волосся на маківці.

Ця гребінець Hairmax Лазерна розгляду рекомендує покупку лазерної гребінцем або лазерне кисті, якщо ви хочете виростити волосся, зупинити випадіння волосся або омолодити волосся. Рекомендація заснована на тому, як цей пристрій пропонує тлі інтенсивних досліджень, FDA схвалення, безпеку без будь-яких побічних ефектів, висока позитивних результатів (93%) за підтримки Номери для учасників товариства. Вартість цього продукту коливається від $ 550 до $ 650, залежно від онлайн-магазину.