як можна уникнути зморшок

Як можна уникнути зморшок? Як уникнути НД є загальним пропозицією. Але, нам потрібно деякий сонячного світла.

Рецепторів у клітинах нашої шкіри виробляти вітамін D під впливом УФ-променів сонячного світла. Вітамін D є важливим антиоксидантом. Останні дослідження показують, що більшість людей не задовольняють мінімальним вимогам для щоденного вітаміну. Регулярне використання сонцезахисного крему є однією з практик звинувачені в цьому дефіциті.

Недолік сонячного світла є однією з причин сезонних депресивних розладів. Отже, нам потрібно сонячного світла для того, щоб бути щасливим і відчувати себе добре. Нічого не відчуває себе краще, ніж теплий промінь сонця в день холодної зими.

Це насправді сонце, що означає поразку. Це крихітні молекули називаються вільними радикалами. Коли вільні радикали піддаються впливу ультрафіолетових променів, вони стають більш активними, ніж зазвичай. Їх активність може призвести до пошкодження клітинних мембран і колагенових волокон. Зрештою, якщо збиток не зупинити, вони можуть пошкодити ДНК, викликаючи мутації стільникові, які можуть призвести до утворення ракових клітин або зморшок.

Вільні радикали мають природний ворог. Вона називається антиоксидант. Ведення антиоксидантного статусу організму високим може бути кращим способом уникнути зморшок.

Як правило, є достатньо антиоксидантів для нейтралізації всіх вільних радикалів в клітинах шкіри, до тих пір, поки ви не витрачати більше, ніж 10 або 15 хвилин на прямому сонячному світлі і ви досить молоді. Витрачати більше, ніж 10 хвилин або близько того на сонці і зміст антиоксиданту шкіри стане вичерпаний. Як вони нейтралізують вільні радикали, вони будуть знищені.

Багато років тому, дослідники виявили, що кофермент Q10 шкіри рівні швидко розряджається при впливі УФ-променів від Сонця. Дослідники подумав, що доповнюють зміст CoQ10 шкіри може допомогти людям уникнути зморшок. Вони виявили, що застосування кремів, що містять антиоксидант для пошкодженої сонцем шкіри фактично скасував ушкодження. Цей висновок був джерелом подиву.

Через цих висновків, коензим Q10 зустрічається в десятках різних кремів і лосьйонів. Однак, більшість компаній не включають в себе так, як було використано в наукових дослідженнях. У багатьох випадках вони навіть не використовують правильну форму.

Коензим Q10 частинок повинна бути значно зменшена в розмірах, якщо вони хочуть проникнути в глибокі шари шкіри, ремонт збиток, нанесений по дорозі. Лише деякі компанії включають ті дрібні частки.

Так, з багатих антиоксидантами кремами, ми можемо бути в змозі уникнути зморшок і навіть їх перегляд. Але, це все ще хороша ідея, щоб уникнути надмірного впливу сонця. Носіть велику капелюх, коли ви виходите на роботу у дворі.

Якщо ви використовуєте сонцезахисний крем повторно використовувати це регулярно. Перевірка того, що активний інгредієнт. Найбільш ефективним є оксид цинку.

Існують і інші інгредієнти, які виявилися ефективними для зміни деяких або всіх ознак старіння. Білки і пептиди білка між ними.

Але, якщо ви хочете, щоб уникнути зморшок або відновлювати їх, необхідно антиоксиданти, такі як коензим Q10. Це просто кращий.