як лікувати за потрісканими губами

Потріскані губи статися, тому що наші губи не вистачало сальних залоз виробництво меланіну, на відміну від інших частин нашої шкіри. Таким чином, наші губи стають уразливі для тріщин, коли під постійним впливом інтенсивних сонячних променів або заморожування холодну погоду.

Правда, що ви дійсно не повинні страждати з цим дратує проблема губу. Просто спробуйте ці заспокійливі поради, і ви можете бути впевнені, ваші губи будуть м’якими і гладкими в найкоротші терміни.

Потріскані губи (хейліт) є губи, які, здається сухою, лускатої, і може мати один або кілька невеликі тріщини (тріщини). Хронічний потріскані губи може бути пов’язано з дефіцитом поживних речовин і зневоднення, або понад впливу сонця чи холодний і свіжий умовах. Це може бути викликано висихання вологи. Кориця ароматизатори можуть отримати до розтріскування губ. Цей ароматизатор, зазвичай використовуються в гумки, цукерки, і рідина для полоскання рота. Багато інші продукти догляду за губу цінуються відзначити, коли мова йде про звуження в на алергічні реакції. Помади проведення пропив галлат інгредієнт може також призвести до контактної алергії.

Потріскані губи є умова, згідно з яким губи стають сухими і, можливо, зламаний. Потріскані губи можуть бути болісними, ніяково і незручно. Потріскані губи найчастіше викликані перебуваючи в дуже вітряний, сонячний, або сухих умовах. Потріскані губи можуть мати кілька причин, в тому числі суха погода, надмірне сонце, губи кусати і смоктати, рибофлавін (вітамін B-2) недоліки і погано сидять протезів. Більшість людей отримують потріскані губи час від часу. Сухий, потрісканої або біль в губах можуть заважати багато повсякденної діяльності, такі як посміхатися, цілуватися, є і говорити. Ознаки та симптоми Потріскані губи є сухість, почервоніння, болючість і чутливість, тріщин, розколів або пілінг і біль.

Люди можуть відчувати сухий, потріскані губи з цілого ряду причин, в тому числі зневоднення, постійний вплив на елементи, і навіть алергічні реакції на їжу чи ліки. Деякі люди можуть навіть мати дефіцит вітамінів, який викликає губи стають потрісканими. Інші часи, наша власна поведінка може бути злочинцем. Одна з найгірших звичок, які можуть призвести до розтріскування постійно облизуючи губи. Для боротьби з потрісканими губами, багато людей готові, завжди маючи трубку бальзам для губ з ними у всі часи. Крім застосування креми або бальзами, одна з найважливіших речей, щоб пам’ятати, щоб уникнути зневоднення.

Зазвичай зустрічаються серед людей, що живуть в сухих і вологих погодних умовах або залишатися довгі години в центральним опаленням або кондиціонером. Ті, хто смоктати або лизати постійно на вустах знаходяться в небезпеці теж. За словами доктора Elsenberg з Університету Коннектикуту Центр здоров’я, перезволоження зі слиною зовнішньої губи через хронічне облизуючи губи може фактично привести до сухості шкідливими або навіть інфекція губ, з пілінгом, тріщин і дискомфорт. Потріскані губи піддаються ризику засмаги теж.

Мед володіє антибактеріальними властивостями, які можуть допомогти в лікуванні і м’які потріскані губи. Перебування на сонці викликає до потріскані губи так уникати дії сонячних променів. Перш, ніж йти на вулицю, продовжують застосовувати пальто бальзам для губ, які включають від засмаги. Бальзам може частого харчування тимчасове ослаблення, хоча це не повинно використовуватися ретельно. Уникайте кофеїну, куріння і алкоголю, які є великими осушувачів тканини. Уникайте фенолу і камфори, які часто створюють у бальзамах для губ. Фенол є великим анестезії та камфори додає охолодження, поколювання яке в невеликий термін може принести тимчасове полегшити, але вже можуть дратувати чутливі тканини губи.