як косметичного стоматолога для Sonterra Сан – Антоніо дивиться на одного посмішками – його здивування …

Я недавно зробив свій шлях по околицях Sonterra у Сан-Антоніо, і я був справді здивований тим, як багато людей, яких я зустрічав були дійсно чудові посмішки і майже ідеальні зуби. І я помітив це, незалежно від того, чи був я в Євр. Wildfish, Ярдлі або Costco. Тепер, щоб бути справедливим, я також помітив, що деякі люди, які потребували деяких стоматологічних послуг, а також.

Так я почав задаватися питанням про це, будучи косметичний стоматолог себе за Sonterra жителів області, що спонукало всіх цих людей, щоб отримати стоматологічну допомогу, щоб мати такі красиві посмішки.

Думаючи про це, привів мене, щоб зробити відео, щоб показати, що ми робимо в нашому офісі для мешканців області. Ви знайдете посилання на нього в нижній частині цієї статті.

І я згадав деякі коментарі і мотивацій, що мої пацієнти розповідали мені про більш ніж 30 років, як я почав практику в якості косметичного стоматолога.

Мої пацієнти в цьому районі, в значній мірі верхніх професіоналів класу, які конкурують за робочі місця і відносини з іншими жителями верхнього класу і професіоналів. Вони зробили такі зауваження, як: “Я хочу мати гарну посмішку, тому що люди, яких я зустрічаю, щоб я виглядати якнайкраще.”

“Я хочу бути більш впевненим у собі, щоб я міг отримати все найкраще, що може запропонувати життя для мене, а також допомогти своїй родині і інших на цьому шляху.”

“Я хочу отримати визнання для просування по службі або почати нові стосунки з кимось, і я хочу, щоб виглядати якнайкраще.”

“Я хочу бути щасливим, з щасливою посмішкою, і робити щасливими інших -. Особливо мої діти й онуки”

Ну, це було сказано, що люди найбільше стурбовані своїми друзями та родиною, грошима і своїй кар’єрі. Так що це має сенс для мене і чому люди, яких я бачив, були ці красиві посмішки.

Я відкрию вам маленький секрет – як стоматолог, коли я бачу нікого, я, природно, дивляться на свої зуби і їх посмішки. Я робив це так довго зараз, це просто стало моєю другою натурою. І я завжди думаю про себе: – Як я міг зробити кращу посмішку для цієї людини?

Ну за ці роки, я завжди хотів зробити краще посмішки, щоб дати людям більше впевненості в собі, дати їм кращий зовнішній вигляд, коли вони посміхаються, і, сподіваюся, надаючи їм кращі посмішки, допомогти їм у досягненні своїх життєвих цілей. Щоб бути чесним з вами, це реальні причини люди отримують косметичні послуги стоматології.

І я ніколи не втомлюся це робити. Насправді я відчуваю себе винагороджені кожен раз, я можу допомогти комусь в якості косметичного стоматолога для нашої області мешканці мікрорайону Sonterra у Сан-Антоніо.

Щоб дізнатися більше про те, що ми можемо зробити для вас і вашої посмішці, перевірити посилання на відео в нижній частині цієї статті.

І якщо я можу бути корисним для вас, не соромтеся, заходьте до нас на косметичної стоматології Сан-Антоніо, 16535 Хюбнер (при Гірке) Suite 102, San Antonio, TX 78248 або зателефонуйте нам за телефоном 210-493-9944

Едвард Камачо DDS
Sonterra, Сан – Антоніо