привіт визначення використанням лазерної ліпосакції SmartLipo триплекс

SmartLipo SmartLipo MPX та лазерної ліпосакції пристрої роблять контурів тіла простий і безризиковий. Але тепер, з появою Smartlipo Триплекс можна пожинати плоди привіт визначення лазерної ліпосакції. Нову форму скульптури тіла з розширеними функціями і можливостями був схвалений авторитетними пластичних хірургів з усього США.

Cynosure новітньої лазерної ліпосакції в інновації – SmartLipo Триплекс – Особливості трьох довжин хвиль в одному лазерному вихід – 1440nm, 1064 нм і 1320 нм. Об’єднуючи переваги трьох довжинах хвиль з унікальною запатентованою технологією мультиплекс, SmartLipo Триплекс забезпечує більшу порушення жирової тканини поряд з видатними коагуляції тканин і шкіри ефект, що підтягує, ніж будь-коли раніше – все з меншою травмою, ризик і час простою.

За допомогою цієї нової привіт визначення технології лазерної ліпосакції, всі ділянки тіла, турбує зайвого жиру і в’ялої шкіри можна лікувати. Типовими областями мішенню для Smartlipo Триплекс включають живота, внутрішні і зовнішні стегна, стегна, спина, руки, шию і коліна. Пластичні хірурги тепер можуть лікування великих площ поверхні до зменшення часу. Нові модальності стоїть осібно від інших пристроїв для ліполізу одним із таких способів:

• Чудові результати
• Перевірена коагуляції тканин і кращої підтяжки шкіри
• високої чіткості можливостей скульптури
• Мінімальний дискомфорт і біль
• Зменшення часу простою
• Швидке відновлення
• Тільки місцевою анестезією

Для того щоб забезпечити надійну, контрольовану доставку енергії, пристрій оснащений SmartSense з функціями ThermaGuide. Оскільки процедура проводиться під місцевою анестезією, він значно зменшує післяопераційний дискомфорт або біль. Відновлювальний період коротший і нормальну діяльність може бути відновлена ​​протягом декількох днів. Привіт визначення використанням лазерної ліпосакції SmartLipo Триплекс виявляється двадцять разів ефективнішим у досягненні результатів, що будь-яке альтернативне пристрій для ліполізу використовуються в даний час. Техніка і технології у поєднанні не тільки допомогти пацієнтам досягти привабливого тіла, але підвищити їх м’язової визначення, а також.