подивіться на ці димні очі

Smokey очі можуть бути використані в будь-який час, все залежить від вашого особистого стилю. Однак, вони зазвичай використовуються у вечірній час по причині. Спробуйте трохи легше прямо на повіки, темні в складці, а потім зникають, робить Ваш погляд більш відкритим. Для того щоб дійсно дати вам Smokey погляд, розмазати олівець для очей, або використовувати темні shawdow як вкладиш, вище і нижче очей.

Ви можете створити ефект димні очі, використовуючи чорні, сірі, коричневі і злив / пурпурного. Ви можете використовувати тільки коричневий, або просто сливи або просто чорний або ви можете змішати поєднання всіх трьох, якщо хочете. Використання чорного відбувається виглядати занадто різко на мене так, я зробити це за допомогою шоколадно-коричневих тонах і сливи. Але краще спробувати поекспериментувати з різними кольорами і комбінації, і ви отримаєте повісити його.

Застосувати олівець для очей. Якщо ви збираєтеся для типового чорного, коричневого або сірого димчастих очей, застосовувати лайнера в одному з цих квітів вище верхньої лінії вій, малюнок лінії товщі в середині ока. Якщо ваш вибір на користь дорогоцінним тоноване оком (фіолетовий робить чудовий димчастих очей), лінія очі з фіолетовим, синій або темно-зеленого лайнера.

Спроба нейтральне підставу всієї верхньої очниці, потім оливково-зелений поверх розширення тільки вище складки і просто трохи повз зовнішнього кінця очі. Потім використовуйте темно коричневого зливається з оливковою на зовнішні куточки очей. Потім у минулому DAB Smokey сірого на внутрішні куточки очей, щоб відкрити їх.
У нічний час, додати трохи коричневого олівець для підведення вік.

Видалити щіткою будь тіні, які впали нижче очі з пухнастою пензлем і очистити будь області, які змащують Q-Tip.

Суміш у кольорі на нижні вії Для кольору в нижній (ключ Smokey погляд очей) ви хочете більш легкий олівець для очей і ключ, щоб “розмазати його. Ви також можете застосувати трохи тіні, щоб отримати повний ефект пляма.

Використовуйте олівець, підводка для очей у вугілля (чорний зробить ваші очі виглядають менше) лінію зверху і знизу (прямо під віями) вивести його трохи з боків. Розмазати олівець для очей з Q-Tip або макіяж губкою. Потім додайте сірі тіні для повік, щоб зробити його м’яким.

Суміш в темніший колір, але майте темного кольору нижче складки. Тепер у вас є база і олівець для очей на, прийшов час, щоб отримати димний ефект. Вам потрібно більш темний відтінок тіней для повік. Використовуючи поєднання тіней для повік пензлем в колір, починаючи з вашій лінії вій і до змішування. Переконайтеся в тому, щоб змішати кольори в лінії вій так підводки для очей зникає. Зупинити глибокий колір в складці.

Smokey очі добре виглядати на все, поки його зроблено красиво. Нанесіть темний олівець для очей або тіні на нижню частину верхньої кришки біля вій. Розподіливши його рівномірно. Використовуйте або сірий металік або чорний з відливом на вершині. застосовувати більш світлий колір в середині очей і морозний білий або срібло під лінії брови. Нанесіть чорну рідку підводку очей на верхній лінії вій і олівець вкладиша на нижній лінії вій. Закінчити з туш на верхні і нижні вії.

Хочете більше драматичний погляд додати більше тіней і туш! Якщо ви шукаєте самий драматичний ефект не забудьте завити вії і ті, застосовувати 2-3 шари чорної туші.