ключових продуктів для здорової шкіри

Так старе прислів’я: Ви те, що ви їсте. Правда, що ми їмо, відбивається на нашому обличчі. Без здорової дієти, неможливо досягти здорової шкіри.

Таким чином, нам потрібно вибрати наші продукти ретельно. Хоча збалансована дієта відмінно підходить для шкіри, деяких продуктів харчування може дати ваш колір обличчя поштовх, як ці продукти містять поживні речовини, як вітаміни C і і антиоксидантами, які можуть захистити і збагатити шкіру. Занадто багато жирних і оброблені харчові продукти можуть пошкодити вашу шкіру.

Так як краса є синонімом здоров’я, це не було б неправильно сказати, більшість з нас бажання здорової шкіри. Щоб добитися цього, ми повинні їсти з розумом. Тоді, як ми знаємо, що добре для нашої шкіри?

Вітамін
Міститься в темно-зелених овочах (брокколі і шпинат) і молочні продукти, такі як молоко і яйця, вітамін А допомагає в розвитку і формуванні клітин. Це добре для очей і волосся і захищає від шкірних інфекцій. Іншими джерелами вітаміну А є риб’ячий жир, сир і м’ясо.

вітамін С
Це повинно бути. Фрукти, як апельсини і грейпфрути є багато вітаміну С і виробляти колаген, який допомагає, щоб ущільнити шкіру і тримати його вільним від зморшок. Вона відновлює клітини шкіри, сприяє загоєнню ран і в той же час захищає шкіру від УФ-променів. Дослідження показали, що жінки з меншим споживанням вітаміну С, мають більш високі падіння сухою і зморшкуватою шкіри.

антиоксидантів
Антиоксиданти, які є природними речовин, що зустрічаються в багатьох продуктах харчування допомагають нейтралізувати вільні радикали в нашому організмі. Це як відомо, знижує кров’яний тиск і запобігти рак і хвороби серця.

Ягоди, такі як чорниця і лохина фрукти завантажуються з антиоксидантами. Зелений чай, ще одним важливим джерелом антиоксиданту, є цінним для шкіри, як це має протизапальні властивості, може зменшити ризик розвитку раку шкіри і поліпшити вашу імунну систему.

Незамінні жирні кислоти
Незамінні жирні кислоти, джерела корисних жирів для нашого організму є омега-3 і омега-6. Такі продукти, як лосось, авокадо, волоські горіхи, мигдаль і насіннячка гарні для клітинних мембран, як вони змащують шкіру і запобігти втраті води.

води
Вода, безсумнівно, краще харчування. Чистий і без калорій, зволожує шкіру і вимиває токсини з вашого тіла.

Хоча правило: пити не менше восьми склянок води щодня, все залежить від людини і, наскільки фізично ви активні. Якщо ви більше займатися фізичними вправами, п’ють більше. Не чекайте, поки ви відчуваєте спрагу, тому що якщо ви робите, ваше тіло вже 2-3 відсотки зневоднений.

Хороші звички харчування відіграють роль до того, здорової шкіри. Не переїдайте і спробувати включити більше фруктів, овочів і горіхів в свій щоденний раціон. Їжте менше вночі, як зменшити фізичні навантаження, щоб ваш організм не повинен так багато працювати.

Загалом, створені хороші дієтичні звички тепер, вживаючи в їжу менше жирної їжі, оброблені харчові продукти та харчові продукти, які мають високий вміст вуглеводів і консервантів, так що ви можете досягти гарного здоров’я і красивої шкіри в подальший час.